Şalazyon Ameliyatı Olan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

bunun neyinden korktun yaw :D

enjoy i'm vaccinated
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

hocam bende 2 ay once kasık fıtıgı oldum olmadan once videosunu izliyodum sana tavsiyem izlemeden gir cıktıktan sonra izle olurdu ama ızlemıssın , sorun degıl burda korkunc gelebılır ama bu işi yıllardır yapan doktorlara göre inan cok daha basit , iyi bi doktorda olursun ve iyi haberlerle gelirsin inş , tekrar geçmiş olsun

Hayat Bizi 61 kenara...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

beni tamamen uyutmadan kolumu kesip biçtiler damar kesiği varda damarı bağladılar felan filan bende merakla izledim karnımın üzerine koyup yaptılar amelyatı. adam gözümün önünde neşteri vuruyorda vuruyor mk kesiyor resmen hiç bişey hissetmiyorum ama ilginç oluyor :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

Doktora soylersin, ameliyata girmeden once seni bayiltirlar mumkunse

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Hacilar ameliyattan ciktiktan sonra kusabilirseniz kusun :)

Kusamazsaniz 1 hafta narkozun agrisini cekersiniz EGER LOKAL ANASTEZI degilse tabi :)

amk evde bagiriyordum sanki arkamdan bicak sapliyolar gibi geti cok sukur

ulaan ulaan o lokal anestezi ağzıma sıçmıştı benim varya, hastaneye giderken ölmek üzereydim spinal beyin zarı mı kalkmış nolmuş sonra uyuşturucu gibi bişey verdilerdi götümden elektrik yemiş gibi kalktıydım :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek

Şahsen göz hastanesinde çalışan biri olarak bu ameliyatı gözünde büyütme :D 10 dakkikalık bir işlem ve bir gün gözün kapalı kalıcak ertesi gün açıcaksın okadar o işlemi yaparken hiç birşey hisedetmiycen bile ;) B arada hangi hastanede olucaksın bu ameliyatı?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

İzlemeyin öyle beyler gereksiz yere canınızı sıkarsınız .

Bende diş çekimi videoları izleyip gitmiştim :D benzeyle tutup katur kutur ettirdi yarım saat bide neşterle felan kesmişti büyük keyif almıştım :D  dikiş atıldı sonrasındada hiç agrımadı ve acımadı :D bünyem çok fena :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
Toplam Hit: 3286 Toplam Mesaj: 18