folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Samsun'da Elektronikten Anlayan Mürit Var Mı? (Grafik Tablet Tamiri İçin)

Samsun'da Elektronikten Anlayan Mürit Var Mı? (Grafik Tablet Tamiri İçin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar elimde bir a4 grafik tablet var atlama yapıyor. ne yaptıysam düzeltemedim. Her açtığımda farklı bir yerde atlama yapıyor ama genelde 4 sütun ya da satır gidik oluyor.

şuradaki yapılanları yaptım bir dakika kadar düzeldi sonra tekrar gitti

https://www.youtube.com/watch?v=ff7Vw-0kPsE 

bence bi temassızlık gibi bir şey var ya da kısa devre ama ne yaparım nasıl çözerim bilmiyorum.

ilgilenebilecek var ise yardım edebilirse sevinirim.

şöyle de bi bozuk olan kısımları gösteren bir şey yaptım. Bu en iyi hallerinden diyebilirim bazen bi takıyorum karman çorman oluyor. bir de paint in alanına girmeyen resim alanının hemen üstünde de atlama yapıyor.

tablet

tabletin modeli de trust tb 4200

http://trust.com/en/all-products/14070-wireless-scroll-tablet-tb4200

kofcu tarafından 25/Haz/15 10:23 tarihinde düzenlenmiştir

ben de sevgiden yanayım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaparike
    kaparike's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam daha prof birşeylere yönel wireless garfik tableti mi olur allasen. Ben wifi mouse bile kullanmıyorum sapmalardan ötürü. 

Anti Envato
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek
    kaparike bunu yazdı

Hocam daha prof birşeylere yönel wireless garfik tableti mi olur allasen. Ben wifi mouse bile kullanmıyorum sapmalardan ötürü. 

wireless değil hocam. ısrarla wireless yazmasına rağmen sitesinde kutusunda vesaire. gayet wire'lı :D

baya eski bir model sanırım wireless dediği kalemin ve farenin wireless olması. O zamana göre artı bir özellikse... :)

ayrıca bu algılamama problemi değil. net belli noktaları atlıyor yani somut ve sabit bir problem var, teknolojiden kaynaklı değil.

ben de sevgiden yanayım...
Toplam Hit: 873 Toplam Mesaj: 3
grafik tablet samsun tamir