folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Samsunda Parasıyla El Yazısı Yazabilecek Var Mı?

Samsunda Parasıyla El Yazısı Yazabilecek Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oziverson
    oziverson's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

bir de niye el yazısı merak ettim ?

Hoca dosyayı el yazısı istediği için path

AbdoMan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

deneme yazısı iste bence .el yazısını görmek için 

mesela o yazıyı ben yazarsam ben bile okuyamam sonra problem olmasın .zamanında yetişmez falan 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

Hocam Samsundayim. Sinifa sehirdisindan gelen ogrencilere bir sorayim iyi yaziyorlar ihtiyaclari da vardir malum ogrenci hali.

DBD 3docean.net/user/nokuf exarch.artstation.com Instagram.com/exarch.art
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Kocaelinde kelime 2 kurusa yazarim ayni gün kargolarim kargo sana ait kabul edersen

fazla maliyetli ayrıca salı ne yazacağım belli olur en erken pazartesi, en geç perşembe teslim almam gerek. ondan dolayı uygun değil malesef ama teşekkür ederim teklifin için

PathfindeR00 bunu yazdı

Birde yazı var yazı var. Kargacık kurgacık yazana vermez adam heralde :))

aynen tabi okunabiliyor olması lazım yazının. hoca okuyor tek tek :)

overbite bunu yazdı

el yazısını fonta çeviren bi site vardı ordan kendi el yazı fontunu oluşturup lacivert renkle yazdır gitsin

hoca el yazısı olmadığını anlayacaktır tabiki. ama belki hocam fotokopi çektim orjinalini kendim için saklıyorum diyebilirim ama o zaman da birinden kopyalamışım gibi olur. fikir için teşekkür ederim yine de.

PathfindeR00 bunu yazdı

bir de niye el yazısı merak ettim ?

hoca öyle istiyor. hocanın öyle istemesinin nedeni de kopyala yapıştır yapamayalım diye ama zaten yine kopyala yapıştır yapan yapıyor tek farkı eliyle kopyalıyor o kadar. bu yönden pek efektif değil yani ama öyle isteniyor mecbur öyle yapıyoruz. tüm hocalar istemiyor ama bunu bazı hocalar istiyor, ondan her hafta değil işte...

samaccc bunu yazdı

deneme yazısı iste bence .el yazısını görmek için 

mesela o yazıyı ben yazarsam ben bile okuyamam sonra problem olmasın .zamanında yetişmez falan 

yazım okunaklı diyenin yazısı okunaklıdır heralde. ama yine de önceki bir yazısını görmek isteyebilirim. güzellik olarak okunabiliyor olması yeterli ama en önemli şey zaman tabiki, o konuda esneklik şansım yok...

Ceoden bunu yazdı

Hocam Samsundayim. Sinifa sehirdisindan gelen ogrencilere bir sorayim iyi yaziyorlar ihtiyaclari da vardir malum ogrenci hali.

Ne öğrencisi hocam? ilgilenen olursa olabilir. bu hafta lazım olmayacak önümüzdeki haftalar için belki olabilir... gerçi lazım olacak arkadaş da olabilir belki... ilgilenen olursa bana bildirebilirsin hocam iş olursa söylerim. (benim bu haftaki hoca el yazıcı değil sanıyorum ama diğer grupların olabilir... )

ben de sevgiden yanayım...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

@kofcu

Fransızca öğretmenliği hocam, sınıfta günlük tutan kızlar falan varmış deli yazıyorlar.. sordum ama herkesin kulağına gitmedi.. ilgilenen olursa dönecem sana.

DBD 3docean.net/user/nokuf exarch.artstation.com Instagram.com/exarch.art
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Bu hafta ve 3. 4. 5. Hafta el yazısı lazım yazabilecek?

ben de sevgiden yanayım...
Toplam Hit: 1628 Toplam Mesaj: 17
ödev elle yazmak