Samsung A20 Şebeke Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhabalar  3 4 gun oncesine kadar vodafone kullaniyordum bina içlerinde hep sıkıntı yaşıyordum çekmiyordu telefon sonrasında turkcell e geçiş yaptım  bundada ayni normal disarida 4.5 g çekiyor ama bina ici hic birşey cekmiyor 

Işin garibi yanimdaki insanlarda turkcell vodafone  kullaniyor ama onlarda full çekiyor 

Defalarca sebeke ayarları yaptık musteri hizmetleriyle sonrasinda fabrika ayarlarini yukledim yine düzelmiyor sorun ne olabilir 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung sar değeri düşük olsun diye telefonlarında çekim gücünü düşük tutuyor. Tek çaren vowifi. Ancak o modelde vowifi var mı bilmiyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Samsung sar değeri düşük olsun diye telefonlarında çekim gücünü düşük tutuyor. Tek çaren vowifi. Ancak o modelde vowifi var mı bilmiyorum.

Ama hocam sanmıyorum sadece bununla alakali oldugunu çünkü ayni model kullanan birisi yanımda takır takır kullanıyordu ben ise servis yok

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonu hiç yere düşürdün mü son zamanlarda ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı

Merhabalar  3 4 gun oncesine kadar vodafone kullaniyordum bina içlerinde hep sıkıntı yaşıyordum çekmiyordu telefon sonrasında turkcell e geçiş yaptım  bundada ayni normal disarida 4.5 g çekiyor ama bina ici hic birşey cekmiyor 

Işin garibi yanimdaki insanlarda turkcell vodafone  kullaniyor ama onlarda full çekiyor 

Defalarca sebeke ayarları yaptık musteri hizmetleriyle sonrasinda fabrika ayarlarini yukledim yine düzelmiyor sorun ne olabilir 

Telefonu nereden aldın haci

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Çalıştığım avm de bir tuvalet var binanın ortası gibi bir yerde samsung ve iphonr 2g 3g çekerken huawei aynı yerde 4.5g full çekiyor

Anten ile alakalı 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telefonu hiç yere düşürdün mü son zamanlarda ?

Bir kaç kez düştüğü oldu 

@sunyy2003 mediamarkt

Toplam Hit: 714 Toplam Mesaj: 7
samsung a20