Samsung Chat 335 Hakkında Fikirleriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

arkadaşa telefon alıcaz nokia c3 , nokia e63 ve bu telefon arasında kararsız kaldık arkadaşlar ..

burda hangısını tercıh etmelıyım ve nedenını solersenız çok makbıle geçer (: 

dipnot: konu geyiğe alınmazsa sevinirim.

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuznunHikayesi
    HuznunHikayesi's avatar
    Erkek

samsung hicbi zaman tercih etme ettirme maldir malin onde gidenidir ben bunu bilir bunu derim ha sadece telefon olarak kullanacaksan tipi hosuna gittiyse al kullan ama gene de iyi degildir mal biseydir

c yeni seri nokiada ne ozellik var tam bilemiyorum ama cok oyle ahım sahim bi farklilik yok

e63 iyidir yeterlidir herseyiyle c3 alacagına e63 al derim cunku c3de sistem yok e63de symbian var canin sikildi mi oyun icin veya saglam bi sozluk gibi programları direk saglayabilirsin bulabilirsin

kısaca e63 iyidir candir c3yuvarlak biseye benzemiyor samsung gitsin televizyon yapsin

172* & 05-18-10 17:3x..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    HuznunHikayesi bunu yazdı:
    -----------------------------

samsung hicbi zaman tercih etme ettirme maldir malin onde gidenidir ben bunu bilir bunu derim ha sadece telefon olarak kullanacaksan tipi hosuna gittiyse al kullan ama gene de iyi degildir mal biseydir

c yeni seri nokiada ne ozellik var tam bilemiyorum ama cok oyle ahım sahim bi farklilik yok

e63 iyidir yeterlidir herseyiyle c3 alacagına e63 al derim cunku c3de sistem yok e63de symbian var canin sikildi mi oyun icin veya saglam bi sozluk gibi programları direk saglayabilirsin bulabilirsin

kısaca e63 iyidir candir c3yuvarlak biseye benzemiyor samsung gitsin televizyon yapsin

Samsung i5510 galaxy kullanıyorum. Android işletim sistemine sahip. Şu ana kadar kullandığım telefonlar arasında en iyisi. Paran varsa Iphone al. Yoksa Samsung galaxy serisinden bir telefon. Çok dua edersin. Hala nasıl nokiadan bahsediyorsunuz nokia ölmüş ağlayanı yok :))

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

samsung mu tırt ? 8 senedir telefon kullanıyorum nokia'idi hepsi.Şimdi samsung var ve neden başkasıyla uğraşmışım diye düşünüyorum:

Samsung'un kullanım mantığı çok daha güzel.Menüler, dosya işlemleri şu bu.Mantığıma çok daha yattı.Hele bide androidli bi versiyonunu alırsanız, varmayın keyfine:

Yinedeİ e71 kadar sağlam bir telefon görmedim :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuznunHikayesi
    HuznunHikayesi's avatar
    Erkek

hocam adamın verdiği telefon modellerinin ortak nokatsı ne fiyatlari :) ben gidip 350 -400 tllik telefon isteyen adama ben git 600lik telefon al nasil derim :)

nokiaya halen sövüyorum 7yıl nasıl kullandım diye :) ama samsungun yaninda sükür ederim. ha senin dediğin telefonu kurtaran sey androiddir android varsa alkatel kabulumdur yaparsın biseyler ama ona o fiyati vereceğime giderim blackberry veya ikinci el bitane iphone alirim :) ikisi de var elimde blackberry de iphone de blackberry biraz eski tabiki iphoneyle karsilastirilamaz iphonenin üstüne kimse cikamaz yok htc windows hikaye tamam her özelliği koysunlar da telefonu telefon yapan icine koyabilecegin uygulamadir ve iphoneyi 'yani telefon olarak yapilmis aleti oyun aleti olan' psp'yle karsilastiriyorlarsa da asmis demektir :)

kisaca o fiyat aralıgında alabileceği telefon e63dür ben bugune kadar 335 kullananlardan küfür disinda bisey duymadim :)

abüye dipnot.

ha sadece telefon olarak kullanacaksan tipi hosuna gittiyse al kullan

:)

172* & 05-18-10 17:3x..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

aynı şekilde 1 ay önce ben kararsız kalmıştım. netteki tüm bilimum sitelerde yaptığım araştırmalar ve çevremden edindiğim bilgiler beni samsung chat almaya zorladı. iyikide zorlamış. kötüleyen arkadaşlar neyini kötüler anlamadım. 2 adet bozuk telefon verdim üstüne nakit 200 tl karşılığında aldım telefonu. çok uygun fiyata gayette güzel bi telefon. 3g kullanmıyorum şahsen. wifisi var içinde direk msn uygulaması yüklü. hiçbi ayar yapmıyosun direk oturum aç diyosun açıyor. opera indirdim telefondan çatır çatır tbt ye kadar giriyorum yorum yazıyorum. yani şahsen ben bi eksiğini görmedim. wifi kullanmazsan şarjı 6 güne kadar gidiyor telefonun. bilmiyorumda tam istediğim telefon her işimi görüyor. ben tavsiye ederim. şarjı usb ayrıca. her türlü usb platformda şarj edebilirsin.

Kendi şansımı yaratırım...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Samsung chat 335'in ortasındaki tuş dokunmatik. Ayarı varmı bilmiyorum ama kullanırken sinir ediyor. Bir üsttekini seçmek için hafif dokunduğumda uçuyor gidiyor.

edit: Turkcell ayda 5 liraya veriyordu(internet paketi hediye). Bi bakarsınız TİM'e.

arbeit macht frei
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

Balyoz99 bunu yazdı:

Samsung chat 335'in ortasındaki tuş dokunmatik. Ayarı varmı bilmiyorum ama kullanırken sinir ediyor. Bir üsttekini seçmek için hafif dokunduğumda uçuyor gidiyor.

edit: Turkcell ayda 5 liraya veriyordu(internet paketi hediye). Bi bakarsınız TİM'e.

hassasiyet ayarı var ayarlar kısmında düşürürsen 2 tane değil teker teker gider :D

Kendi şansımı yaratırım...
Toplam Hit: 2816 Toplam Mesaj: 8