folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Samsung Dex İçin Hangi Telefon Alınmalı Ve Genişletilmiş Androidle İlgili Kafama Takılanlar

Samsung Dex İçin Hangi Telefon Alınmalı Ve Genişletilmiş Androidle İlgili Kafama Takılanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Samgung dex i üç sene aynı cihazla kullanmak durumunda kalabilirim kafamdaki sorular:

1. Genişleyen Android hangi uygulamaları tam olarak destekliyor?

2. Dex üzerinde flutter tam ekran sorunsuz çalışıyor mu? Sorunsuz tam ekran çalışan yazılım geliştirme uygulamaları neler?

3. Üç sene aynı cihazı kullanacağım varsayarsak hangi telefonu tercih etmeliyim?

Diğer markaların dex benzeri çözümleri var mı?

4. Dex e geçildikten sonra sınırsız mobil veri tanımı değişiyor mu? örneğin sınırsız youtube paketi var dex e geçince sınırsızca devam mı ediyor yoksa kotadan mı yiyor?

5. Udemy ve khan academy geliştirme ortamları dexte nasıl açılıyor? 

RETRET tarafından 12/Ara/22 19:43 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Huawei'dede var. Huawei'nin arayüzünü daha başarılı bulmuştum. Windows ile bir fark yoktu internet ve YouTube kullanımında.

https://www.youtube.com/watch?v=dzshbDF0orA

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

Ben dex kullanıyorum. Tüm uygulamalar tam ekran kullanılabiliyor.  Sınırsız YouTube paketin varsa dex içinde gene sınırsız kullanabiliyorsunuz. YouTube'dan video açıp tam ekran sınırsız izleyebilirsiniz. Huawei ye benziyor. Dex Le bağlanınca ayrıyekten bir masaüstü ortamı oluşturur. Windows gibi simgeleri, görünüşü vs tekrar ayarlıyorsunuz

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    aksata bunu yazdı

Ben dex kullanıyorum. Tüm uygulamalar tam ekran kullanılabiliyor.  Sınırsız YouTube paketin varsa dex içinde gene sınırsız kullanabiliyorsunuz. YouTube'dan video açıp tam ekran sınırsız izleyebilirsiniz. Huawei ye benziyor. Dex Le bağlanınca ayrıyekten bir masaüstü ortamı oluşturur. Windows gibi simgeleri, görünüşü vs tekrar ayarlıyorsunuz

Udemy aynı şekilde mi? Gui Windows gibi mi açılıyor? Uygulama arayüzleri Telefondaki gibi değil windowstaki gibi oluyorsa şahane, aradığım şey tam olarak o. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 830 Toplam Mesaj: 4
samsung dex dex phone to pc extended android