folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy A Serisi İle İlgili - Güncelledim

Samsung Galaxy A Serisi İle İlgili - Güncelledim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

beyler banada maks 2k'ya babaneye gidecek bir cihaz önerir misiniz ?

Torununu görmek için görüntülü konuşma yapacak

şuan samsungun m11'i gözüme ilişti, kaçak göçek olmasın resmi dist olsun mümkünse

ben de anneme alayım diyorum tuşlu bir telefon garantili olsun istiyorum

hangisini önerirsin @mkyb hocam 1. sıradaki mi? 2. sıradaki mi?

https://www.epey.com/tuslu-telefon/ 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

A7 2016 vardı hem bende hem hanımda ama ondaki telefon kamerası daha iyiydi onu yanlasik1 ay sonra almistik sonra benim durduk yere ekran sarardı 1 seneden fazla oldu Xiaomi note 7 ye geçtim hanimdaki hala taş üstelik çocuk sağa sola atıyor her attığında aha bu sefer kırıldı diyorum ama maşallah harbi gorilla glass mis

Çerçevenin 4 köşeside metal tamponlar ile güçlendirilmiş ve ağırlık merkezi telefon yere düşünce o tamponlar yerle temas edilsin diye özel olarak tasarlanmış. Darbeyi o tamponlar emdiğinden telefona bir şey olmuyor. Bunu diğer modellerinde niye kullanmıyor diyecek olursanız adamlar taş mı yesin ? 2 senede 1 müşteriye telefon satamadıktan sonra dükkanı kapatıp gitsinler.

https://www.youtube.com/watch?v=flsdC4t0y9A

Sayende an itibariyle öğrendik nedenini

2016 da bu telefon ilk çıktığı zaman almıştm ve hala aynı telefonu kullanmaya devam ediyorum. Sapa sağlam taş gibi durumda. :) Tek bir sıkıntı bile çıkarmadı şimdiye kadar.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

beyler bana da maks. 2k'ya babane'ye gidecek bir cihaz önerir misiniz ?

Torununu görmek için, görüntülü konuşma yapacak

şuan Samsung'un m11'i gözüme ilişti, kaçak göçek olmasın, resmi dist.olsun mümkünse

doğrudan GSM üzerinden Görüntülü Konuşma yapacaksa, Her iki telefonun da aynı Marka olması gerektiğine dair, birinden bilgi almıştım.

Torun'da Samsung varsa, Babaanne de Samsung marka alsın. yada iPhone'a-iPhone . BİLGİN OLSUN.

harici yazılım üzerinden Görüntülü Görüşülecek ise, yukarıda yazdıklarımı, dikkate alma.

RitmFarbRacourci tarafından 02/Ağu/20 01:49 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    manyaksi bunu yazdı
    Genki bunu yazdı

şuan samsungun m11'i gözüme ilişti, kaçak göçek olmasın resmi dist olsun mümkünse

Alcatel'in 2 artısı var. 4G'si var ve tuşları daha büyük. 4G zaten tuşlu telefonda gereksiz 3G hız olarak gayet yeterli. Zaten bu telefonu yapacağı en büyük şey Whatsapp açmak. 

Energizer'ında 2 artısı var. Bataryası daha büyük ve çift sim kart girişi var.

Aradaki farklar bunlar. Gerisi sana kalmış.

Bence bunu al. Kaçak ama tuşlu telefon sorun çıkarmaz.

https://www.epey.com/tuslu-telefon/samsung-b350e.html

mkyb tarafından 02/Ağu/20 14:30 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı
    Genki bunu yazdı

Alcatel'in 2 artısı var. 4G'si var ve tuşları daha büyük. 4G zaten tuşlu telefonda gereksiz 3G hız olarak gayet yeterli. Zaten bu telefonu yapacağı en büyük şey Whatsapp açmak. 

Energizer'ında 2 artısı var. Bataryası daha büyük ve çift sim kart girişi var.

Aradaki farklar bunlar. Gerisi sana kalmış.

Bence bunu al. Kaçak ama tuşlu telefon sorun çıkarmaz.

https://www.epey.com/tuslu-telefon/samsung-b350e.html

eyvallah hocam baktım sıkıntı yaşayanlar olmuş bir de kaçak hiç ugraşmıyım kayıt garantisiz felan

kafa rahat olsun garantili sağlam bişey olsun istiyorum bakalım diğer ikisin de hala kararsızım 4G cazip gibi hot-spot işimize yarayabilir.

bir de 2G-3G yavaştan kapatıyorlar muhabbeti var hiç riske gerek yok. alcatel agır basıyor suan.

sağol yardımın için

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

3G'yi önümüzdeki 5 sene boyunca kapatmazlar. Zira çoğu 4G olan telefonda VoLTE desteği yok. Telefon aramalarda 3G'ye düşüyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Ajanım ne bekliyon lan telefondan, çok kurcalayınca miki mi çıksın sağından solundan :)) 

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hort konu hort (: güncelledim.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hocam keşke sorsaydın almadan önce. 1.500'e kaçak Xiaomi Redmi Note 8 alırdın mis gibi kullanırdın.

Nereden alabiliriz kaçak Xiaomi?

ben satıyorum konum var 

No way out
Toplam Hit: 2525 Toplam Mesaj: 30
samsung galaxy a serisi