Samsung Galaxy M31 Sizce Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Babam uzun süredir xiomia kullanıyor kafayı yemek üzere artık arkası sağlam olan marka almak istiyor.

Ben de size bir danışayım dedim epey.com da telefonları karşılaştırdım.Fiyatına göre en oluru bu gözüküyor. adam oyun oynamıycak kamera da pek kullanmaz. ona hafıza olsun ekran büyük olsun ram de kasmasın yeter.

Bir de samsung kampanyası indirim kodu olan var mıdır:)

Teşekkürler

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dediğin kullanım şekline en mantıklı cihaz. Bence al. Xiaomi olur dersen ona rakip olarak Redmi Note 9S'e bakabilirsin. Kaçak olanları bayağı uygun.

https://www.youtube.com/watch?v=XSVg4U6Y9lI

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Dediğin kullanım şekline en mantıklı cihaz. Bence al. Xiaomi olur dersen ona rakip olarak Redmi Note 9S'e bakabilirsin. Kaçak olanları bayağı uygun.

https://www.youtube.com/watch?v=XSVg4U6Y9lI

Yok ya adamın nerdeyse her ay rehberi kendi kendini siler oldu. donuyor saçmalıyor. format atam diyom yok bilgilerim gider falan.zaten içi hiç ısınmadı markayı beğenmedi güven alamadı. istemez yani xiomia.

Fiyat mevzusuna ne diyorsunuz. Bir de indirim kuponu nerden bulabilirim

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şuanda kullandığı telefon Xiaomi kaç? Cihazda çakma rom mu var yoksa orjinal rom mu? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Şuanda kullandığı telefon Xiaomi kaç? Cihazda çakma rom mu var yoksa orjinal rom mu? 

2k civarında ne önerirsin hocam ?  mümkünse güzel kameralı

yolbulucu tarafından 08/Haz/20 01:37 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

2k civarında ne önerirsin hocam ?  mümkünse güzel kameralı

Honor 8X

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Modeli hatırlamıyorum mi 6 galiba 2017de aldıydı şu arkası seramik 128gb 6gb galiba ya da 4

Hiç format atılmadı orjinal rom

Bir de bende samsung note 4 var onda kronik şebeke çekme sorunu var modeminden filan dediler. Bu telefonda da var mıdır o sıkıntı bunun modemi ne ki biliyor musunuz 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bende şunu anlamıyorum: Bir rehber, siz bilmediğiniz yerleri karıştırmadıkça, nasıl kendi kendine silinir.

kaç yıldır android kullanıyorum, kaç telefon değiştirdim, gmailimi açınca tüm rehberim saniyesinde geliyor, bir kişi bile kendi kendine silinmedi.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Bende şunu anlamıyorum: Bir rehber, siz bilmediğiniz yerleri karıştırmadıkça, nasıl kendi kendine silinir.

kaç yıldır Android kullanıyorum, kaç telefon değiştirdim, gmail'imi açınca tüm rehberim saniyesinde geliyor, bir kişi bile kendi kendine silinmedi.

istisnâ'sın sen dostum. ^^`

şaka bi yana, arka'da, açık kaç tane program var sende?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Genel olarak yazayım.

Xiaomilerin zaten yazılımları sorunlu. Bir olmamışlık var. Birde telefonlara çakma rom yüklüyorlar iyice garipleşiyor makine.

Note 4'lerin bazılarında Intel üretimi modem var. O yüzden şebeke saçmalayabiliyor. Samsung olayı bilmesine rağmen ölü taklidi yaptı o dönem. Samsung üretimi modemli Note 4'ler sorunsuzdu. Zaten ondan sonra Samsung'a ders oldu hep kendi üretti.

Android'te rehber silinmez. Bunlar ilk cümlemde dediğim gibi sorunlu yazılımdan oluyor. Android'te rehber ayarlarında sim kart-gmail-hotmail-whatsapp vs her telefon numarası kullanan uygulamanın gösterilmesi ayarı vardır. Siz tutup hepsini aktif ederseniz aynı isimden 50 tane olur. Tutar tüm gösterme tiklerini kaldırırsanız numara silindi sanarsınız ama telefonun hafızasındadır fakat size göstermez.

Zaten yaşı büyük olan birisi "yav yigenim bak hele bu tilifonda bir bokluk var" diye yanıma gelince biliyorum ki o sorunun sebebi kendisi. Kullanıcı hatası telefonun hatası oluyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Genel olarak yazayım.

Xiaomilerin zaten yazılımları sorunlu. Bir olmamışlık var. Birde telefonlara çakma rom yüklüyorlar iyice garipleşiyor makine.

Note 4'lerin bazılarında Intel üretimi modem var. O yüzden şebeke saçmalayabiliyor. Samsung olayı bilmesine rağmen ölü taklidi yaptı o dönem. Samsung üretimi modemli Note 4'ler sorunsuzdu. Zaten ondan sonra Samsung'a ders oldu hep kendi üretti.

Android'te rehber silinmez. Bunlar ilk cümlemde dediğim gibi sorunlu yazılımdan oluyor. Android'te rehber ayarlarında sim kart-gmail-hotmail-whatsapp vs her telefon numarası kullanan uygulamanın gösterilmesi ayarı vardır. Siz tutup hepsini aktif ederseniz aynı isimden 50 tane olur. Tutar tüm gösterme tiklerini kaldırırsanız numara silindi sanarsınız ama telefonun hafızasındadır fakat size göstermez.

Zaten yaşı büyük olan birisi "yav yigenim bak hele bu tilifonda bir bokluk var" diye yanıma gelince biliyorum ki o sorunun sebebi kendisi. Kullanıcı hatası telefonun hatası oluyor.

Rehberde tüm hesaplar 0 kişi gösteriyor ama. Sorunlu yazılımdan olsa gerek.

Benim note4  exynos yine az çok şebeke sorunu oluyor.

Modem dediğinizden kasıt yonga seti mi oluyor. 

Eğer değilse telefonların modemlerini nerden öğrenebiliriz. İnternetteki özellikler kısmında exynos dışında başka birşey yazmıyor

Toplam Hit: 1292 Toplam Mesaj: 11
samsung fiyat m31 cep telefonu galaxy