folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Samsung Galaxy Note 5 920C Vodafone VO-WİFİ Nasıl Aktif Ederim?

Samsung Galaxy Note 5 920C Vodafone VO-WİFİ Nasıl Aktif Ederim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tamam şimdi taşlar yerine oturdu. Son olarak https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo&hl=tr bu uygulamayı kurup CSC hangi ülkeye ait söyler misin?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snoktabnokta
    snoktabnokta's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Tamam şimdi taşlar yerine oturdu. Son olarak https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo&hl=tr bu uygulamayı kurup CSC hangi ülkeye ait söyler misin?

https://prntscr.com/jiixbi

Hocam dediğin gibi yaptım.ekran görüntüsünü de attım.. csc de xsg yazıyor? şimdi bu ne anlama geliyor? yani yapabileceğim bişey var mı hocam bu cihaza?

s.b.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tahmin ettiğim gibi cihazda Arap Emirlikleri'nin şebeke ayarları yüklü. Türkiye'ye çevirmek lazım. Ancak cihazı rootlamak gerek ve garanti varsa garanti iptal oluyor. Olur dersen anlatayım ?

Yada şunu dene :

*#06#  yap imei numarası gelecek ekrana onu bir kenara not al. Sonrasında *#272*telefonun imei numarası#  yap TUR yazanı seç bakalım olacak mı ?

mkyb tarafından 16/May/18 13:18 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snoktabnokta
    snoktabnokta's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Tahmin ettiğim gibi cihazda Arap Emirlikleri'nin şebeke ayarları yüklü. Türkiye'ye çevirmek lazım. Ancak cihazı rootlamak gerek ve garanti varsa garanti iptal oluyor. Olur dersen anlatayım ?

Yada şunu dene :

*#06#  yap imei numarası gelecek ekrana onu bir kenara not al. Sonrasında *#272*telefonun imei numarası#  yap TUR yazanı seç bakalım olacak mı ?

hocam bu dediğin kodu yazıp deniyorum ama sürekli ''bağlantı sorunlu veya MMI kodu geçersiz hatası veriyor? şebekeyle ilgili sanırım..

s.b.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snoktabnokta
    snoktabnokta's avatar
    Erkek
    snoktabnokta bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Yada şunu dene :

hocam bu dediğin kodu yazıp deniyorum ama sürekli ''bağlantı sorunlu veya MMI kodu geçersiz hatası veriyor? şebekeyle ilgili sanırım..

hocam eğer vaktin varsa anlatır mısın bana. yada müsait olduğunda yazar mısın root yaparım garantiden yana bir derdim yok.

s.b.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Arkadaşın sorununu çözdük. Bir kaç dünya yılı sonra olurda Google'dan bu konuyu bulupta buraya gelen dünyalı dostlar için anlatım :

Cihaza öncelikle root atın. Ona girersek mesaj gereksiz yere uzar onada Google'dan bakın.

Sildikten sonra :

TUR--->>system--->>csc klasörüne girip içerisindeki dosyaları kopyalayıp sildiğimiz dizine yapıştır diyoruz.
    Ardından telefonu yeniden başlatıyoruz.

mkyb tarafından 16/May/18 23:00 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 5655 Toplam Mesaj: 27
androi̇d