folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy Note 7’Yi Dünya Çapında Toplatıyor (Türkiye Dahil)Samsung Galaxy Note 7’Yi Dünya Çapında Toplatıyor (Türkiye Dahil)

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  JOE
  JOE's avatar
  Kayıt Tarihi: 07/Mart/2003
  Erkek

  Yenilenmiş Note 7 de patladı!

  Aktarılan bilgilere göre Brain Green ismindeki yolcu, uçağa binmeden önce Galaxy Note 7 modelinin yenilenmiş olduğunu belirterek uçağa giriş yaptı. Bildiğiniz gibi havayolları Galaxy Note 7 ile uçağa binmeyi yasaklamıştı. Kontrolden geçen Brain Green, uçağa bindikten kısa bir süre sonra cebinden dumanlar çıktığını fark ettiğini ve patlama sesi duyduğunu dile getirdi.

  Brain Green, Galaxy Note 7'nin şarjı %80 civarı seviyesindeyken cebine koyduğunun altını çiziyor. Louisville-Baltimore seferi yapması beklenen uçak, bu olaydan sonra kalkışını gerçekleştirmedi ve sefer iptal edildi.

  Brain Green, Galaxy Note 7'nin yenilenmiş sürüm olduğunu cihazın kutusunu gösterek de kanıtladığını belirtelim.

  Samsung cephesinden henüz konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Ancak yenilenen Galaxy Note 7'lerin yine patlaması markaya olan güveni yine zedeledi.


  Not late for nothing
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  mkyb
  mkyb's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mayıs/2011
  Erkek

  Uçaktaki olay rakip firmaların oyunu diye düşünüyorum özellikle Apple'ın. Adamların 2016'da çıkan telefonlar arasında tek rakibi Note 7'ydi. Yabancı sitelerde adamın direk gidip iPhone 7 aldığını belirttiği yazılmış. Gerisini siz düşünün.


  Bu hayatta iki şeye güveniyorum. Biri aynaya baktığımda gördüğüme, diğeri yukarı baktığımda göremediğime.
Toplam Hit: 3140 Toplam Mesaj: 33
samsung