folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Samsung Galaxy S3 Download Modu Açılmıyor...

Samsung Galaxy S3 Download Modu Açılmıyor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    greenboy2
    greenboy2's avatar
    Erkek

s.a arkadaşlar s3 telefonum 2 gün önce giriş ekranında takılı kaldı ve bi türlü açılmadı recovery yapmama rağmen biraz araştırdım ve rom yüklemem gerektiği kanaatine vardım cihazı odin proğramı ile orjinal rom yüklemek için ayarladım herşey güzel giderken fail hatası aldım sonra tekrar araştırdım rom dosyasından dır diye başka bi yerden tekrar indirdim bu sefer bayaa beklememe rağmen ne hata aldım nede yükleme başladı telefon bağlantısını kestim ve telefon kapandı şimdi ise hiç bir yere giremiyorum simsiyah ekran duruyor öyle recovery moda yada download moda giremiyorum açılmıyor yardım edin lütfen dün geceden beri kafayı yicem artık...

Ben Nezaman Tahttan İndim ki... Siz Kral Oldunuz... Susarsam Çatışma... Konuşursam Savaş... Yazarsam Destan... SEVERSEM DEVRİM OLUR...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Uygun bi baska batarya bul hocam dene bende note2 de ayni problemi yasadim baska batarya ile cozuldu. Diger konu eger cihazda hafizasinda bi sorun yoksa calidmasi gerekir.

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

aradığın cevap bu

http://droidangel.blogspot.com.tr/2011/05/how-to-make-samsung-galaxy-s-download.html

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    greenboy2
    greenboy2's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

aradığın cevap bu

http://droidangel.blogspot.com.tr/2011/05/how-to-make-samsung-galaxy-s-download.html

hocam ilgine teşekür ederim. başlıca elektronik malzemelerin hemen hemen hepsini evimde bulunduruyorum bahsi geçen 300 lük dirençte elimde mevcuttu bi hevesle denedim hemen ama olmadı nedense.. acaba micro usb aparatındanmı kaynaklanıyor

Ben Nezaman Tahttan İndim ki... Siz Kral Oldunuz... Susarsam Çatışma... Konuşursam Savaş... Yazarsam Destan... SEVERSEM DEVRİM OLUR...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Hocam micro usblerde 4 kablo olur 5. Bacak icin olan kablo malesef bulunmaz bu islem icin telefonu dagitman gerekir ki o baglantiyi yapasin. Ancak s3 de bildigim kadariyla 12 bacak var yani o bacaklari bulup direncle deydirmen gerekir google senin oncun olsun ama bataryayi degistirmeyi denemeni oneririm israrla 

delimiyim ben?
Toplam Hit: 849 Toplam Mesaj: 5
rom s2 recovey odin