folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Samsung Galaxy S3 Güncelleme Sorunu?

Samsung Galaxy S3 Güncelleme Sorunu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wahseth
    wahseth's avatar
    Erkek

Merhaba arkaslar Telefonum guncellemeyi kendisi buluyor ve guncellemeyi yaptıgımda sorunsuz yüklüyor. fakat kurma işlemine geldiginde. robot yan yatıp çöküyor ve guncelleme yapmıyor. Kies ile yüklemek istedim cihazınız guncellemeye kapalı dedi. ve şuanda 4.0.1 sürümünü kullanıyorum bu sorunu düzeltme şansım varmı?

Not: telefon yurt dışından geldi ve başka bir telefonun imei atıldı sorunsuz calışıyor fakat sadece guncellemede sıkıntı var. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wahseth bunu yazdı

Merhaba arkaslar Telefonum guncellemeyi kendisi buluyor ve guncellemeyi yaptıgımda sorunsuz yüklüyor. fakat kurma işlemine geldiginde. robot yan yatıp çöküyor ve guncelleme yapmıyor. Kies ile yüklemek istedim cihazınız guncellemeye kapalı dedi. ve şuanda 4.0.1 sürümünü kullanıyorum bu sorunu düzeltme şansım varmı?

Not: telefon yurt dışından geldi ve başka bir telefonun imei atıldı sorunsuz calışıyor fakat sadece guncellemede sıkıntı var. 

Sorun başka telefonun imei kodunun senin telefona atılmış olması. Güncelleme yaparken cihazın imei si ile doğrulama yapıyor. Senin cihazı s3 olarak görmediği için güncellemeyi kuramazsın.

Ancak odin kullanarak en güncel versiyonu kurabilirsin.

Son model telefonlara eski telefon imesi si çakmayın. Benzer sıkıntılar yaşarsınız. Bazı telefonlarda internette kullanamaya bilirsiniz.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wahseth
    wahseth's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı
    wahseth bunu yazdı

Sorun başka telefonun imei kodunun senin telefona atılmış olması. Güncelleme yaparken cihazın imei si ile doğrulama yapıyor. Senin cihazı s3 olarak görmediği için güncellemeyi kuramazsın.

Ancak odin kullanarak en güncel versiyonu kurabilirsin.

Son model telefonlara eski telefon imesi si çakmayın. Benzer sıkıntılar yaşarsınız. Bazı telefonlarda internette kullanamaya bilirsiniz.

Evet odin dışında yazılım atılamıyor telefona internette araştırdım baya bi rom var ama kurduktan sonra telefonum pert oldu gibi yorumlar gördüm o yüzden güvenip kuramıyorum elinde türkçe güncel rom olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim  

Toplam Hit: 2092 Toplam Mesaj: 3