Samsung J3 Ekran Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Merhaba müritler

galaxy J3 Pro 2016 komple LCD satan var mı?

servise sordum 530tl dediler. internetten bakıyorum 550 600.

bir tane buldum 150ye o da çok çakma duruyormuş yorumlara göre.

temiz orjinal çıkma da olabilir.

renk Gold.

edit: tam model adı 

Samsung Galaxy J3 Pro 2016 (SM-J3110)

Aliexpreste 85tlye var ama kalite nasıldır hiç bilemedim.

joe_black tarafından 31/May/18 22:28 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O  85 liraya bulduğunun linkini bi atar mısın ? Telefonun sıfırı zaten 1.000 lira. 600 lira ekrana vereceğine çöpe at daha iyi. Samsung telefonların en kötü tarafıda bu. Ekran kırılınca telefonun yarı değerinde ekran değişim parası çıkıyor. Yeni telefonda pek dokunmuyorda ucuz veya eski telefonda telefon çöp oluyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LCD ekran diyor ? Sendeki cihaz Amoled ekranlı. Gerçi Aliexpress'teki görsellerde Amoled ekrana ait. LCD panel o kadar ince olmaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

lcd çakmalarını yapıyorlar aynı ebatta ucuz olan ondandır kullanırsın sorun yaşatmaz görüntü düşük kalite olur sadece

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Maşallah ne uçmuşlar hocam fiyat olarak öyle. Hatırladığım kadarıyla ekim ayında ekran fiyatı burada 65 dolardı. Belki 50 veya 55 dolar civarına düşmüş olup ya da aynı fiyat bandında kalmış olabilir. Özel mesaj atarsan yardımcı olmaya çalışabilirim.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Merhaba müritler

galaxy J3 Pro 2016 komple LCD satan var mı?

servise sordum 530tl dediler. internetten bakıyorum 550 600.

bir tane buldum 150ye o da çok çakma duruyormuş yorumlara göre.

temiz orjinal çıkma da olabilir.

renk Gold.

edit: tam model adı 

Samsung Galaxy J3 Pro 2016 (SM-J3110)

Aliexpreste 85tlye var ama kalite nasıldır hiç bilemedim.

Joe reis alt ekranı yansanayi üst dokunmatiğini orjinal bulursan daha ucuza gelir. Fazlada birşey kaybetmezsin, atom parçalayan bir telefon değil sonuçta.

alektamovikmovik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Joe reis alt ekranı yansanayi üst dokunmatiğini orjinal bulursan daha ucuza gelir. Fazlada birşey kaybetmezsin, atom parçalayan bir telefon değil sonuçta.

Bulabilsem işte hocam :) 

görüntü kalitesi çok kötü olmadıkça sorun değil. zaten telefonun garantili ikinci elleri ekrandan daha ucuz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

letgodan aramayı denedin mi hiç hocam ? bulunduğun mevkiye göre anakartı yanmış ya da ekran hariç başka hataları olan cihazları daha ucuza bulabilirsin bir de öyle denesen ?

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

LCD ekran diyor ? Sendeki cihaz Amoled ekranlı. Gerçi Aliexpress'teki görsellerde Amoled ekrana ait. LCD panel o kadar ince olmaz.

Ekran çok vasat olmadıkça dokunmatikte sorun yoksa önemli değil hocam da TRdeki o dandiklerdense ondan emin olamadım

Toplam Hit: 1096 Toplam Mesaj: 10
samsung ekran lcd cep telefonu j3 pro