folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Marka Telefonlarda Batarya Sağlığını Kontrol Etme

Samsung Marka Telefonlarda Batarya Sağlığını Kontrol Etme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.voc&hl=tr

Samsung resmi servisi batarya sağlığı %60 ve altına düşünce ücretsiz batarya değişimi yapıyor. Bunu ise Samsung Members uygulamasıyla kontrol edebilirsiniz. Uygulama kötü diyorsa batarya değişimi yaptırmanızı öneririm. 1 gün içerisinde yapıp veriyorlar.

Ömrü bitmiş bir batarya :

Sağlıklı batarya :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Sanırım cihazın garantisinin olması lazım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Sanırım cihazın garantisinin olması lazım.

Bataryayı ücretsiz değiştirtmek istiyorsan evet.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Samsung j7 prime  android 7 indiremiyorum cihazinizla uyumlu degil diyor 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-members/samsung-members-2-4-25-release/samsung-members-2-4-25-android-apk-download/

Şunu dener misin ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-members/samsung-members-2-4-25-release/samsung-members-2-4-25-android-apk-download/

Şunu dener misin ?

Download apk yazan buton dimi yanlis indirmeyelimde

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Reklam engelleme eklentisiz olarak tam bir mayın tarlasıymış site. :) Evet doğrudur oradan indirebilirsin. Ek olarak Samsung Browser'a bunu kurmanı öneririm :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adguard.android.contentblocker

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Reklam engelleme eklentisiz olarak tam bir mayın tarlasıymış site. :) Evet doğrudur oradan indirebilirsin. Ek olarak Samsung Browser'a bunu kurmanı öneririm :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adguard.android.contentblocker

Samsung browser iyi mi ben chrome kullaniyorum bilmiyorum bana rahat geliyor gorunusu falan hos geliyor samsung browser a suana kadar hic sans vermedim denemedim bile

Oldu hocam eyw

TheAvenqer tarafından 11/Şub/18 15:02 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Garantiye Götürdüm, batarya değişimi için, hiçbirsey yapmadan yazilim gubcellemesi yapıldı diyip geri verdiler  sordum 500 defa 0-100 şarj olması lazim oyle degisim yapıyoruz dediler, 380 deymiş benimki 

Yaomadilar kısaca, gittim parasını verdim disarida yaptırdım, garantisi de bu ay bitti oh rahatim 

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@TheAvenqer

Samsung Browser'ı bir denemeni tavsiye ederim gayet iyi.

@deja-vu

İlginç bir durum. Muhtemelen götürdüğün servis yetkili servistir. Parayı bastıran Samsung yetkili servisi açabiliyor. Gelen cihazlardanda para alabilmek için her şeye kullanıcı hatası vs diye bahaneler uyduruyorlar. Bu olay Samsung'un marka değerine zarar veriyor ama Türkiye'de adamlar taşı paketleyip üstüne Samsung yazsa yine satıldığı için umursamıyorlar.

Toplam Hit: 1467 Toplam Mesaj: 10
samsung batarya