Samsung S23 Ultra

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Samsung s23 ultra alacağım uzun vade kullanan varmı fiyatını hak edermi ? 
    Hangi siteye baksam şişirilmiş fiyatlar var bu efsane cuma vs beklemeye değermi 

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şişirilmiş fiyatlardan kastı nedir ? 512 GB olanı Hepsiburada 2 gün önce 48 bin liraya satıyordu. Pahalı ama telefon Android telefonların zirvesi. Kaldı ki kayıtlı kaçak olanları 30 bin liralara satılıyor.

Kaldı ki daha çoğu satıcı dolar artışını fiyatlarına yansıtmadı. Bugün ki enflasyon ortamında paran varsa bastırıp alırsın. Bekledikçe paran değer kaybediyor alacağın mala zam geliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Cift Hat Server kayıtlı satıyorlar ben onları merak ediyorum , herhangi bir sorun yaratabilir mi?  Server kaydı?

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Cift Hat Server kayıtlı satıyorlar ben onları merak ediyorum , herhangi bir sorun yaratabilir mi?  Server kaydı?

Bazı samsung servisleri büyük çoğunluğunda çalışmıyor. Samsung pass ve güvenli klasör benim bildiklerim. Aldığın cihazda bunlar çalışıyor olsa bile yarın bir gün güncelleme geldiğinde yine çalışmama ihtimali var. Bir de telefonda sıkıntı çıkıp samsung servisinde parasıyla parça değiştireyim dediğinde değiştirmiyorlar. Dışarıdan da halledilir ama samsung dışında temin edilemeyen parça olursa elinde patlar. Ben de alacaktım vazgeçtim Türkiye cihazı düz s23'lere bakıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

Hocam bende bu cihazı alacağım. Büyük ihtimalle yurt dışından alır gelirim.

Server kaydı sorun yaratmıyor. Ancak gün olur operator ve btk bisey değiştirir o zaman kapanır ama tekrar işlem yapıp açarlar. Birkaç gün cihazın kapalı kalabilir. Bunu göze alıyorsan yurtdisi al

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

Konuyu baltalamak olmasın ama ben şuan ABD deyim, ne alıp getirsem çok hızlı satarım?

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

Konuyu baltalamak olmasın ama ben şuan ABD deyim, ne alıp getirsem çok hızlı satarım?

Tüm apple ürünleri, Dyson ın yükte hafif ama değerli malları mesela supersonic saç kurutma makinesi. Tr de 15.000, Abd de vergi iadesi ile 11.000 civarı. 13.5-14 civarı elden çıkarsan bilet parası çıkar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Suan en uygun teknosada gibii akbank sifir faiz 3 taksit

Mediamartk da faiz var ve kasko zorunlu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Şişirilmiş fiyatlardan kastı nedir ? 512 GB olanı Hepsiburada 2 gün önce 48 bin liraya satıyordu. Pahalı ama telefon Android telefonların zirvesi. Kaldı ki kayıtlı kaçak olanları 30 bin liralara satılıyor.

Kaldı ki daha çoğu satıcı dolar artışını fiyatlarına yansıtmadı. Bugün ki enflasyon ortamında paran varsa bastırıp alırsın. Bekledikçe paran değer kaybediyor alacağın mala zam geliyor.

Abü sen bu konularda yetkili bir abiye benziyorsun. Bu server kaydı dedikleri ne ola merak ettim. nasil bir online işlem yapiliyorda (serverda) telefonun local özellikleri calişmamaya başlıyor. cidden cok merak ettim.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Bugun teknosadan buyback ile 40 bine 512 gb aldim s20 fe verdim kasko masko yaptirmadim kredi kartina teknoloji diye geciyor faizsiz 6 taksit oluyor mis gibi 

Toplam Hit: 1068 Toplam Mesaj: 10
samsung