Samsung S5 Hoparlör Arızası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar şimdi geçenlerde vizelerime çalışıyordum sıkılmıştım şöyle ergenlik yıllarımda dinlediğim güzel şarkılar vardı neyse onları dinliyorum bir tane şarkı açtım birde ne göreyim sadece nakarat kısmında sözlerin sesi diğer yerlerde sadece arka müzik var ses yok ben bunu servise gönderecem fakat şimdi servis açacak bir tane müzik normal bir şekilde çalacak sonra sıkıntı görülmemiştir diyim geri gönderecek

şimdi istediğim şey şu ben hangi müzikleri açarsam aynı arızayı alabilir bir bilgisi olan var mı ? çalışmayan müzik linktedir.

https://www.youtube.com/watch?v=PI4UJ7dg6-0

selo-g tarafından 18/Kas/15 11:25 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Note 4 kullaniyorum ayni sorun ben de de oldu :D. Suan sok olmus durumdayim kulakligi takiyosun saeki var cikariyorsun yanlizca alt yapi. Nasil becermisler lan bunu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

şimdi bir iki arkadaşımda da denettirdim onların ki de samsung hatta bir tanesi yeni çıkan telefonlardan j5 onlarda da sadece nakarat ne yapmalı ? bug buldum diye tepelerine mi çökmeli :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

telefonda mono stereo ayarı varsa değiştirip denermisiniz 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı

telefonda mono stereo ayarı varsa değiştirip denermisiniz 

yok hocam. ayrıca şöyle birşey fark ettim görüntülü konuşunca müziği çalıyorsun normal bir şekilde çalıyor sözleri felan da geliyor yani

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

kayıt alınırken yapılan bir hata. s2 ile aynı sorun oldu telefonda değil problem kayıttan kaynaklanıyor

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı

kayıt alınırken yapılan bir hata. s2 ile aynı sorun oldu telefonda değil problem kayıttan kaynaklanıyor

Anlıyorum hocam yani samsung harici telde öyle birşey yapmadı arkadaşındakinden denedim çalıştı kafamı karıştırdı teşekkürler :)

Toplam Hit: 799 Toplam Mesaj: 7
s5 arıza hoparlör