Samsung S6 Home Tuşu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar  Samsung S6 kullanıyorum. Orta(home) tuştaki parmak izi okuma çalışıyor, parmak izini okuyor. Orta tuşa  basınca da tuşta görevini yapıyor, ana ekrana dönüyor. Ben bu orta tuşa(düğmeye) (mi5 te kullandığım gibi) basmadan, sadece dokunduğumda ana ekrana dönme görevini atamayı yapmam mümkün mü? 

baktım bulamadım, araştırdım birşeyler bulamadım program kurmam gerekiyor sanırım da programlı ya da programsız nasıl yaparım yardımcı olur musunuz?

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.superthomaslab.fingerprintgestures

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocam. Yalnız buradakini kurdum ayarladım çalışmadı, pro apk sini buldumaynı ayarları yaptım çalıştı.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
Toplam Hit: 617 Toplam Mesaj: 3
samsung s6