folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Samsung Story Harici Hdd Hatası

Samsung Story Harici Hdd Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Gün içinde hdd virüs bulaştı gerekli removal toolslar ile virüslü dosyayı sildim.

Hdd tıklayınca kısayol açılıyor kısayoldan hdd giriş yapılıyordu lanet olasıca virüsün belirtisi işte.

Fakat şuan hdd tıkladığımda rundll belirtilen modul bulunamadı diye bir hata alıyorum.

Resim koyacaktım fakat şuan disk taraması gerçekleşiyor içinde çok önemli verilerim var nasıl geri getirebilirim.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

live cd linux ile aç makineni. Tak usb hdd e. Aç hdd yi sil autorun ı düzelir.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

aynı sorun bende de var hacılar. bir üst yorumdaki olayı yapmak imkansız gibi bişey benim için. hiç bişey anlamadım bile hatta :)

bunu nasıl çözecem? hdd deki veriler önemli benim için:S

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    hacktorx bunu yazdı

aynı sorun bende de var hacılar. bir üst yorumdaki olayı yapmak imkansız gibi bişey benim için. hiç bişey anlamadım bile hatta :)

bunu nasıl çözecem? hdd deki veriler önemli benim için:S

Hocam Combofix çaktınmı düzelir.Ben öyle hallettim

Ignorance is bliss.
Toplam Hit: 1236 Toplam Mesaj: 4