folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Samsung Tabletler % 100 Gameloft Uygulamasını Nasıl Kaldiririm

Samsung Tabletler % 100 Gameloft Uygulamasını Nasıl Kaldiririm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

uygulama yönetcisinin içinde tüm yüklü programların oldugu liste var ordan görüntüleyebilirsin.

tamamını tertemiz silmek için root gerekir bu sefer de cihaz stabilite kaybeder.

ipad air 2 yada samsung tab s tavsiye ederim. gerisi çöp.

Apple'ı övüceğim diye saçmalamışsın. Root yapmanın stabilite ile ne alakası var. Root yapınca Linux üzerinde sistem kök dosyalarına erişim iznin oluyor.

root yapmak degil , roottan sonra yapacakların önemli herşeyi yapabilirsin ? 

tablette tab s üstüne yok şuan piyasada gözünüzü elma fobisi bürümüş hocam görmüonuz hiç bişi :)

HocaM ipad mini var bende elma fobisi diyorsunda jb olmadan tablete ekitap resim vs inmiyor güvenlik yapacağım diye berbat bir hale getirmişler jb yapacağım bu akşam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Yardım için güncel,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

tabletin tam model numarasıyla nette root olayını arat bulursun. ha bulamadınmı o zaman yaz model numarasını bakalım.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Devre dışı bırakmaktan ziyade komple kaldıramam mı bunu,

Hocam Samsung'un kendi programı ise tamamen kaldıramazsınız. Ama devre dışı dediğinizde bir daha sizi rahatsız etmez. Siz tekrar aktif yapmadığınız müddetçe yalnızca "Devre dışı" listesinde durur öyle. Ama bunun Android ile alakası yok, Samsung kendi programlarını silmenize izin vermiyor. Mesela devre dışı yapmazsanız zorla güncelleme bile yapmaya çalıştığı ChatOn'u da silemezsiniz, sadece devre dışı yapabilirsiniz. En azından rootsuz olarak :)

Elinizdeki cihazdan kardeşimde de var ve gayet memnun. Yorum yapan arkadaşlar acaba sözü edilen cihazı kullandılar da mı kötülüyorlar bilemiyorum. Ama benim de tablete ihtiyacım olsa aynısından bir tane de kendime alırdım.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

noname 

Android öğrenmek için aldım, istersen sana satabilirm, çok pişmanım aldığıma, cihaz bu,

http://www.teknokulis.com/Incelemeler/TabletBilgisayar/2014/01/19/samsung-galaxy-note-101-2014-edition-smp602

Ayrıca uygulama yöneticisinde görünmüyor,

Dos_Attach 

Cihaz root lu değil nasıl yapacağımıda bilmiyorum, root yapmak için hangi adımları izlemem gerekli,

hocam satma konusunda ciddi isen aklındaki fiyatı öğrenebilir miyim, bi arkadaşa tablet bakınıyoduk geçen gün

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

noname 

Android öğrenmek için aldım, istersen sana satabilirm, çok pişmanım aldığıma, cihaz bu,

http://www.teknokulis.com/Incelemeler/TabletBilgisayar/2014/01/19/samsung-galaxy-note-101-2014-edition-smp602

Dos_Attach 

Cihaz root lu değil nasıl yapacağımıda bilmiyorum, root yapmak için hangi adımları izlemem gerekli,

hocam satma konusunda ciddi isen aklındaki fiyatı öğrenebilir miyim, bi arkadaşa tablet bakınıyoduk geçen gün

Tabiki ciddiyim üzerinde nokta çizik yok, aklınızdan geçen fiyat ne, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Fiyatı satıcı belirler. Ne kadar geçirirsem kar düşüncesi yanlış. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Sebnem bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

uygulama yönetcisinin içinde tüm yüklü programların oldugu liste var ordan görüntüleyebilirsin.

tamamını tertemiz silmek için root gerekir bu sefer de cihaz stabilite kaybeder.

ipad air 2 yada samsung tab s tavsiye ederim. gerisi çöp.

Apple'ı övüceğim diye saçmalamışsın. Root yapmanın stabilite ile ne alakası var. Root yapınca Linux üzerinde sistem kök dosyalarına erişim iznin oluyor.

root yapmak degil , roottan sonra yapacakların önemli herşeyi yapabilirsin ? 

tablette tab s üstüne yok şuan piyasada gözünüzü elma fobisi bürümüş hocam görmüonuz hiç bişi :)

HocaM ipad mini var bende elma fobisi diyorsunda jb olmadan tablete ekitap resim vs inmiyor güvenlik yapacağım diye berbat bir hale getirmişler jb yapacağım bu akşam

evet android kadar atraksiyon yapamıyorsun ama ben o bişi inmiyor denen iphone a film indiriyorum klip indiriyorum rar indiriyorum mp3 indriyorum. istediğime atabiliyorum hemde JB olmadan.

Yani istersen mümkün çok şey  ekitap da indiririm no problem.

Ama tekrar söylüyoum telefon alırsam iphone tablet alırsam 10.5 inc tab s.

PanxeR tarafından 06/Şub/15 02:50 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

noname 

Dos_Attach 

Tabiki ciddiyim üzerinde nokta çizik yok, aklınızdan geçen fiyat ne, 

abi arkadaşa sordum da ikinci el almam diyo, biz teknosa bimeksten filan bakınıyoduk. 700 800 lira arası  bi tanesini beğenmişti hatta ama hatırlamıyorum modelini

test 1 2
Toplam Hit: 2423 Toplam Mesaj: 20