folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Samsung Tizen - Siptv Problemi?

Samsung Tizen - Siptv Problemi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selamlar, bugün türknete geçiş işlemlerim tamamlandı. ilk izlenimlerimi vakit olduğu bir zaman detaylıca yazmak istiyorum. şimdilik 24mbit ttnet yerine 35mbit turknet, 20ms civarı daha yüksek ping süresiyle aktif, sıkıntı yok gibi. inşallah olmamaya da devam eder :)

samsung akıllı tv de Smart IPTV ( nam-ı diğer siptv ) kullanıyordum. karizma59 dan aldığım iptv. gayet güzel çalışıyordu düne kadar. en son dün ligtvden fenerin maçını izlemiş evdekiler. şuan tvden kesinlikle izleyemiyorum. playlisti güncelledim falan yemedi.

aynı iptv aynı playlist ile cep tlf ve bilgisayardan sorunsuz izleyebiliyorum. yani yayınlarda sıkıntı yok.

şimdi gelelim teorilere;

-2 gün önce siptv güncellenmiş. acaba tv bunu dün maçtan sonra güncelledi de ondan mı gitti yayınlar

-bu sabah ttnet aboneliği kapantı internet gitti. akşam eve geldiğimde turknet bilgilerini girip yeni interneti açtım. turknetten kaynaklı bir olay mı acaba da yayın gitti. ama ayni wifi ile tlf ve pcden açılıyor :D

var mı benzer sıkıntı yaşayan? 

tişikkirlir

edit; hâlâ türknetli olmayan kaldıysa; 

https://turk.net/p/WSD57HG88PXG/

refli linktir :D kayıt olduktan sonra sizi arayıp isim soyisim sorarlar. öm atın isim soyisim bilginizi paylaşın ben de paylaşayım, yoksa karıştırıyorlar kampanyayı çorba oluyor. sadece link yeterli olmuyormuş

noname tarafından 02/Ara/18 22:32 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Yok mu samsung tizen işletim sistemli akıllı tv kullanan? :d

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Hocam ben kullaniyorum bendede karizma'nin iptv servisi var nedense bugun asiri takilma ve donma yasadim oysaki evdeki baglanti 200 mb

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 11026 Toplam Mesaj: 3
iptv siptv iptivi turknet