Samsung Wave II / Nokia N8 / Önerileriniz..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek

anladm hocam teşekkür ederim, amcam yarın Irak'ta olacak wave II 210 dolar civarı birşey bekliyorum wave 3 ise250 260 dolara kadarda olur derim fazlasını ödeyemem sizede bilgi verecem hacılar  fiyatlar konusunda teşekkürler :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

N8 alma kardeşimde var bir gün kullanayım dedim bildiğin Nokia ara sıra donmasına rağmen ezelden Nokia kulanıcısı olduğum için sıkıntı etmiyordu taa ki o gün arkadaşın Galaxy S2'yi inceleyene kadar N8'i duvara fırlatasım geldi onu 5-10 dakika kuralayınca.. :)

Kendine İyi Bak ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek

darkroques61 bunu yazdı:
    -----------------------------

N8 alma kardeşimde var bir gün kullanayım dedim bildiğin Nokia ara sıra donmasına rağmen ezelden Nokia kulanıcısı olduğum için sıkıntı etmiyordu taa ki o gün arkadaşın Galaxy S2'yi inceleyene kadar N8'i duvara fırlatasım geldi onu 5-10 dakika kuralayınca.. :)

bilgilendirmen için teşekkürler hocam S2'nin fiyatına göre karar verecem artık wave 2'yi alayım mı eğer S2'ye param yetmezse yoksa almiyim mi o konudada karar weremedim tam.. sürekli değişiyor fikrim :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Muritcan bunu yazdı:

darkroques61 bunu yazdı:

bilgilendirmen için teşekkürler hocam S2'nin fiyatına göre karar verecem artık wave 2'yi alayım mı eğer S2'ye param yetmezse yoksa almiyim mi o konudada karar weremedim tam.. sürekli değişiyor fikrim :S

en kötü ihtimal ile  wave 3 al hocam , yoksa girme hiç telefon işine 3310 götürür seni bir süre bulursun 20 30 liraya :)

galaxy s parasi biriktir

Toplam Hit: 2590 Toplam Mesaj: 15