folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Sanal Korsan (Ünlü Hacker Kevin Mitnickin Hayatı"Ymış) Türkçe

Sanal Korsan (Ünlü Hacker Kevin Mitnickin Hayatı"Ymış) Türkçe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    yaw kevin midir nedir onun a.q.. bizim hackerlarımız onu havada karada pc masasında siqerler :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    gelsin her türlü kapışırım.. belki hackte yenemesem de beni bilek güreşinde yencek amerikalı tanımıyom :P ayrıca bizim hackerlar koyar ona bu sözümün de arkasındayım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    yaf bilgisayarda vcd de falan zevkli olmuyo tuvaletin geliyo tutmaktan başka çağren yok gibi film adamı kitler en iyisi televizyon pat reklam giriyo herkezin tuvalet ihtiyacını düşünüyo :)

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek
    Son parti gelmedi aq. Bi daha internetten film indirenin...

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    kurdo ac showtvnet.com u yayin akisina bak...ciddi 2:30 da var... bende cd si var canim sikilinca izlerim..film eski ve dusuk bir butceyle cekildigi icin ayrinti yok fazla...ama ozet olarak iyi anlatmis..insan stres atiyor izleyince....oyle kodadikilicbaligi filmindeki gibi sacma salak degil. :=)
    -----------------------------
    bi kere kodadıkılıçbalıgındaki Blowjob'u bana yapsalar ben değil FBi Dünyanın A.korum :D o filme laf yok :D:DD:

edit: offf a.q böle konu hortlatılmazki arkadaş ya , tarih tutuyor yıl tutmuyor rezil olduk a.q :D

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
Toplam Hit: 3899 Toplam Mesaj: 16