Sanal Pos İle Taksitli İşlem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

A bankasının sanal pos'u üzerinden B bankasının kartlarına taksitli satış yapılabiliyor mu?

tşk.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

yapilmiyor diye biliyorum ama sanal pos alirken zaten artik gidip banka banka ugrasip ayri ayri entegrasyon yapmaktansa payu, iyzico gibi sistemleri kullaniyolar.

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hayır world ıse yapı kredı sanal posu zıraate de yapıyor bunlar dısında 

coklu kredı kartı entegresınde jquery ıle ya da javascrıpt ıle kredı kartı numarası gırıldıgınde hangı banka oldugunu kart numarasından kontrol edıyor ve o bankanın posu ıle ıslem yaptırıyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hocam terminaline göre yapiliyor diye biliyorum ama şimdi sorulunca emin olamadım

en doğru bilgiyi assecoya mail atıp ya da arayıp alırsın hemen her bankanın sanal pos altyapısı bu adamlarda : https://tr.asseco.com/hakkimizda/iletisim/

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 739 Toplam Mesaj: 4
taksitli satış sanal pos