folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Sanat Akımlarına İlgisi Olanlar

Sanat Akımlarına İlgisi Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferhatmartin
    ferhatmartin's avatar
    Erkek

http://dosyam.net/?id=wbl29n

slm arkadaşlar. Eğerki sanat akımlarına karşı ilgi duyuyorum ama nerden başlasam bilemiyorum, çok afilli anlamsız yazılar var nette diyorsanız, tam size göre bir çalışma. Verdiğim linkte sadece resimler var. Bir akımı bir diğer akımdan kolaylıkla ayırabilmenizi sağlar. Tamamını kendim hazırladım. Netten teker teker aradım resimleri fotoğrafları. Bu dosyada resim heykel mimarlık alanındaki resim ve fotoğraflar var. Daha fazla ilgili olan arkadaşlar varsa msn den ulaşabilirler. Başka kaynaklarda var elimde veya sormak istediğiniz şeyler olursa msn den ekleyebilirsiniz tahribattan olduğunuzu belirtmek şartıyla.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    bildigim tek akım elektrk  akımı:(

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferhatmartin
    ferhatmartin's avatar
    Erkek

evet hocam benimde aynen öyleydi. ta ki bu dersi alana kadar. Dosyayı indirecek olursn eğer, göreceksin kiçok basit ayrımları var. atıyorum eski yunanda üçgen var, roma da kemer var gibi (yapı anlamında). ya da realizm de sadece hayatın kendisi anlatılmış (tarlada çalışan kadın vs.) ilgisi olan indirsin işte paylaşayım dedim.

Toplam Hit: 792 Toplam Mesaj: 3