Sandboxie Ucretsiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

https://sandboxie-plus.com/downloads/

Sandbox Temelli Güvenlik İzalosyon Programı

Sandboxie, şüphe duyduğunuz programları bilgisayarınızda oluşturduğu izole edilmiş boşluklarda çalıştırarak, ilgili programların bilgisayarınızda ve işletim sisteminizde kalıcı değişiklikler yapmasına izin vermez. Türkçe dil desteği de bulunan program ücretsizdir.

Sandboxie ile,

• Güvenlik İnternet Taraması: Sandboxie altından çalıştırdığınız web tarayıcınızın indirdiği tüm şüpheli dosyalar sandbox içinde kapalı kalır ve kolayca temizlenebilir.
    • İleri Seviyede Gizlilik: Sandboxie altında web'de gezinti yaparken, tarama geçmişiniz, kurabiyeler (cookies) ve önbelleğe alınmış geçici dosyalar sandbox dışına, Windows'unuza sızamaz.
    • Güvenli E-Posta: E-Postalarınıza saklanmış virüsler ve zararlı uygulamalar sandbox dışına çıkamaz ve gerçek sisteminizi 
    sansar55 tarafından 17/Eki/21 21:47 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

anladığım kadarıyla bi çeşit windows içinde windows gibi bir program. deneyeceğimiz şeyleri bunda çalıştırıp yanlış veya eksiklerini görecez. mi?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

anladığım kadarıyla bi çeşit windows içinde windows gibi bir program. deneyeceğimiz şeyleri bunda çalıştırıp yanlış veya eksiklerini görecez. mi?

heee

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

Daha çok virüslü olabilecek dosyaları bu program ile çalıştırıp bilgisayara virüs bulaşmasını engellemek için kullanılıyor

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

virtual pc gorevini yapar

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

windoz10 için porokram ekle/kaldır dan windoz özellikleri aç diyerek açılabilir

next next next install
Toplam Hit: 687 Toplam Mesaj: 6
sandboxie