folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder SANELA, Lanet Bir Virüs, Format Yardım..?

SANELA, Lanet Bir Virüs, Format Yardım..?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

Flashtan bulaşan SANELA diye bir klasör sayesinde pc çöktü.Win7 kurmak istedim ama sürücüleri arıyor ben ise sistemi yükseltmek istiyorum.Kullandığm xp ydi.Benm pc için SATA driver lazım(mış arkadaş dedi).nerden nasıl bulabilirm baya araştırdım uyan bi tane bulamadım.Pc modeli HP Pavillion dv6000. tamda tez yazdığm dönemde acil format atmam lazım.yardımcı olursanız çok sevinirm.

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

XP'den yükseltme yapamazsın Vista'dan Windows 7'ye yükseltme yapabilirsin.Sata sürücüleri zaten Wİndows 7 destekliyor.Yapman gereken Windows 7 ile format atman.Kurulumu yaparken Upgrade değil Custom'u seçip format atıcaksın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

pc nin altında dv6500 yazıyor heralde buna göre aramam gerekiyor.yanlış yazdım ilk msjda. 

Win7 yi taktığımda bana seçenek sunmuyor zaten sorunda orda. Win7 kur diyor ve çıkan pencerede harddiski görmüor.

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

yok mu bilgisi olan yardım edecek birisi.çok acil lazım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

up

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

int. full driver xp diye veya nlite diye araştır.xp cdsi al c ye kopoayala.anakart modelinin sata driverını indir.nlite a xp klasörünü göster driver olarak sata driverını göster direk cd ye yazdır veya iso formatında sakla.

bilgsayarın içini aç fişten çıkar.bios pilini çıkar kısa devre yaptır bekle 10sn.

hdd yi başka bir pc de biçimlendir

driverlı xp ile format at

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

aksata bunu yazdı:
    -----------------------------

int. full driver xp diye veya nlite diye araştır.xp cdsi al c ye kopoayala.anakart modelinin sata driverını indir.nlite a xp klasörünü göster driver olarak sata driverını göster direk cd ye yazdır veya iso formatında sakla.

bilgsayarın içini aç fişten çıkar.bios pilini çıkar kısa devre yaptır bekle 10sn.

hdd yi başka bir pc de biçimlendir

driverlı xp ile format at

-----------------------------

hocam ben anlamıyorm o kadar ama dediklerini arkadaşa göstericem.yalnız şöyle bir sorun var benim pc hiç açılmıyor.çöktü tamamen.

Toplam Hit: 1207 Toplam Mesaj: 7