folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sapıklara Hadım Cezası Resmi Gazetede Yayınlandı

Sapıklara Hadım Cezası Resmi Gazetede Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

Tek sorun eğitim cahil adam çok tehlikelidir ama eğitimli adamda yapar mı bunu bence yapmaz hiç duymadım <br/

ne üniversite mezunları var, neler yapıyor :D

mesela eğitim falan değil, mesela aile. Ailen seni nasıl yetiştirmişse öyle olursun

iki cumleyle yeryuzundeki butun sosyolog ve psikologlari aglatmayi basardiginiz icin tebrik ederim :'D

Bilmiyorum gömdün mü yücelttin mi de, gördüğüm bu benim. Çocukluğu nasıl geçmişse, öyle oluyor bireyler -benim tanıdıklarım :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

@mizahi hocam guzel demissin de once adalet sistemimizi adaletli hale getirmek lazim degil mi sence de? Oralarda adaletten suphe duyan yok, burda hakim savciya gram guven yok.

ya zaten "her derdigimiz bitti de tecavuzcunun hak ettigi cezayi mi konusuyoruz?" diye soran adama sonuna kadar katiliyorum. ben adalet sistemimiz duzgun calisiyoru assume ettim, yorum yaparken. 

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

icerde temizlerler.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Sapıkları kesinlikle savunmuyorum lakin , böyle yasalar ile arap ülkelerine dönmeyelim :D 

Aksine destekliyorum. Hatta Abd'deki gibi cinsel suçlardan hüküm giyip dışarı çıkan mahkumlar taşınacağı yerdeki komşularına kendinin sapık olduğunu söylemesi gerekmeli. Komşulardan birisi bile istemezse adam taşınmak zorunda.

bu çok iyiii.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Olm düşünsene karambola gidiyorsun. Bu adalet sistemi adamı sikiyordu şimdi ibne yapacak

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    aksata bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Türkiyede adalet sistemi tam oturmuş değil haksız yere çok insan hapis yaıyor kaybettikleri onca zaman oldu öyle yada böyle bir şekilde telafi edilebiliyor ama telafi edilemeyen cezalar hukuk sistemine kesinlikle girmemeli 

arada bir doğru diyon :)

arada bir anlayabildiğine sevindim bende ;) 

bu tip cezalar tamamen bağımsız yargıya sahip olduğumu zaman ancak tartışmaya açılmalı 

dilediğinde fethullahın emrne giren diledğinde hükümetin emrine giren hakim savcılar var ülkemizde böyle bir ceza sistemini düşünmemiz bile yanlış bakın kaç tane fetocu hakim savcı tutuklandı buyrun siz düşünün artık 

fetocu bir ablayla zıt gittiğini düşüncesene hanımefendiye hakaretten çükünün kesilmesi diye hüküm verirdi bunlar 

günahsız onca general rütbeli ergenekon saçmalığından asılacaklardı düşünsenize 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 6605 Toplam Mesaj: 58
sapık taciz