folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Şarj Adaptörü Ve Powerbank Akım Uyumu Hk.

Şarj Adaptörü Ve Powerbank Akım Uyumu Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Merhaba. A101'den 5000 mah'lık gosmart powerbank aldım. Elimde de dandik bir şarj adaptörü var. Powerbank'ın kendi kablosuyla da şarj etsem başka kablo da taksam bir süre şarj olduktan sonra aletten cızırtı gibi ses geliyor. Herhangi bir ısınma vs söz konusu değil. Acaba uyumsuzluk mu var?

Adaptörün input 100-240V

Output:5.3V - 2.0 A

Powerbank'ın input:5V/2A

Şarja devam etsem patlar mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Alma oradan aynısından 2 ay önce sıkı tanıdığım almış 2 şarjdan sonra bödöflemiş parasını aldım gittigidiyor dan düzgün bişey aldım hala kullanıyormuş abi 4 kere şarj ediyorum telefonu dedi 2 gün önce bi kendim kullanamadım şu çok işimi görecek şey.i....

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Merhaba. A101'den 5000 mah'lık gosmart powerbank aldım. Elimde de dandik bir şarj adaptörü var. Powerbank'ın kendi kablosuyla da şarj etsem başka kablo da taksam bir süre şarj olduktan sonra aletten cızırtı gibi ses geliyor. Herhangi bir ısınma vs söz konusu değil. Acaba uyumsuzluk mu var?

Adaptörün input 100-240V

Kondansator ses yapıyordur patlamaz normalde bendede var aynı otuyo 2 senedir ama seninki tutar patlar bişi diyemem git düzgün bi sarj kafası al olsun bitsin 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Adaptörün input 100-240V

Kondansator ses yapıyordur patlamaz normalde bendede var aynı otuyo 2 senedir ama seninki tutar patlar bişi diyemem git düzgün bi sarj kafası al olsun bitsin 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Daha önce aynı markanın 10000 mAhlık olanını almıştım fena değildi yav. Bu cacık çıktı. Fişi bulabilirsem götürüp değiştireyim.

Toplam Hit: 1227 Toplam Mesaj: 5
powerbank akım