folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Şarkıcı Rojinin Sayfasında Ki Güvenlik Açıgı

Şarkıcı Rojinin Sayfasında Ki Güvenlik Açıgı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

EcHoLL bunu yazdı:
    -----------------------------
    The-ExTaCy bunu yazdı:
    EcHoLL bunu yazdı:
    index atan arkadaş buradan alıp atmıştır emin olun :)
    Abartma la o kadar:D Basitmiş bu.
    index atmak tamamen lamer işi index atmak istesem şuanda 154000 site var elime hepsine tek tek çakarım ben açıklarını yayınlıyorum haa bundan sonra index çakayım :) öle daha iyi hit alıyor senmi buldun bak bu index atmış kılım kılı olmuş :P

aa EcHoLL sen kendini heykır mı sanıyorsun ??

Bilmiyormusun heykır adam açık bulmaz o lamerliktir, heykır adam milletin emeğine çöker index atar.En çok kim index atarsa o kraldır.Milw0rmdan falan alır açıkları sonra googleda arattırıp indexler.Sonrada övünür.

Sen şimdi açık buluyorsun o heykırlık mı ?? Onu herkes yapar caaanımmm önemli olan bir kaç milyar tane indexe sahip olmaktır.Bkz: bir sürü odun örneği.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RMx
    RMx's avatar
    Erkek

EcHoLL bunu yazdı:
    index atan arkadaş buradan alıp atmıştır emin olun :)

EcHoLL :) Korkarım ki yanılıyorsn...Çünkü Cra 'yı yakndan tanırım. Başkasının yaptığı şeyle girmez bir yere :) Şimdi nereden biliyorsun diceksn ss yeterli olur sanırım..?

http://img229.imageshack.us/img229/9065/33576891fw1.jpg

Eywallah..

Forgive others often yourself never..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR_ip
    TR_ip's avatar
    Erkek
    EcHoLL neden her yazdığın sql konusnda bi polemik çıkıyor bilmiyorm ama şunuda düşünmeden edmeiyorm acaba etraftan buluptamı yazıyorsun craya diyorsun veya zamanında banada dediler burda :) Gerçekten kanıtlayana kadar olayi bilinmiş şeylermiki acaba bunlar ?  ? Yoksa başka bişimi var mesela..  msn.com un bussines ve tech kısmınddada bitane sql buldum yazmıstın ki onu çok önceden biz bulmstk sonra direk polemik yaratarak ben verdim ondan sorna türettiniz gibisinden konusmalar geçmişti ki tekrar diyorum biz o sql i kazımış bitirmiştik :) bu sferde gene aynı konu .. cra ile bi sidik yarrışına girermişlik gibi bi davranışlar bilmiyorm.. acayip geliyor gercekten bende cra yi gercekten iyi tanırım ve çokta severim... Eğer bi açık bulduysan kendin devamını getir bence siteye yazipta bu tür sorunlar yaratmadan =) dedim ya sürekli bu tür sorunlardan polemik çıkıyor.. Eyw ;)

Kontakt : TR_ip@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Milletin biyolojik yas buyuyor ama zihinsel yas buyumuyor daha...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 2974 Toplam Mesaj: 15