folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satıldı: Marshall Monitör Stüdyo Bluetooth Kablolu Kablosuz Kulaklık.

Satıldı: Marshall Monitör Stüdyo Bluetooth Kablolu Kablosuz Kulaklık.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Profesyonel stüdyo kulaklığıdır.  28 saate kadar şajı gitmektedir.   

Mid ve tizleri üst düzey ayrıştırmanıza yardımcı olur. Ürün sadece 4-5 kere kullanılmış, 1 kere şarj edilmiştir ve daha sonra rafa kaldırılmıştır. Kozmetik 10/10 dur. Bırakın eksiği çiziği üzerinde tek bir toz zerresi dahi yoktur.

Kablolu, kablosuz, mikrofonlu, kontrol switch li her yola gelmektedir :)

Sahibinden de 750 TL ye koymuştum. TBT için pazarlıksız 650 TL ye bırakıyorum.

Satıldı.

iLLuMiNaTi tarafından 29/Eyl/20 12:29 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

öncelikle hayırlı satışlar hocam. Keşke kulak üstü seviyor olsam, marka takıntım yüzünden alırdım :D :D

birşey merak ediyorum, diğer müridlerimiz de yazacaktır düşüncelerini.

Gamerlar neden bir kulaklığa 1500tl veriyorlar da profesyonel düzeydeki bu kulaklıklar 500 1000tl bandında ?

not: tabii ki belki 10k tl'ye de profesyonel kulaklık vardır.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

öncelikle hayırlı satışlar hocam. Keşke kulak üstü seviyor olsam, marka takıntım yüzünden alırdım :D :D

birşey merak ediyorum, diğer müridlerimiz de yazacaktır düşüncelerini.

Gamerlar neden bir kulaklığa 1500tl veriyorlar da profesyonel düzeydeki bu kulaklıklar 500 1000tl bandında ?

not: tabii ki belki 10k tl'ye de profesyonel kulaklık vardır.

çünkü üzerinde japon kerhanesi kivamında ARCİBİ led var.

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

marshall'larda, bana göre tabikisi de, mid yok abi. boğuk ne olduğu belli olmayan bir bass kulak cırmalayan bir tiz var. midleri unutmuşlardı denediğim modellerde hep. 

Bi de stüdyo monitor amaçlı kullanılacak bir kulaklıkta bluetooth olması, tekrar bana göre, çok aşırııııııı saçma değil mi ya? kıçının üstüne oturup dinliyon zaten her şey elinin altında? 

Gaming kulaklıklar profesyönel kulaklıklara göre tabiki de çok daha ucuz abi çıldırmayın, marka/popülerlik/reklam falan haricinde kalite olarak baya bi tık altında profesyönel kulaklıkların.

Bazen, bazı müzikleri dinlerken tüyleri ürperebilenler çok iyi bilirler o hissi; gerçek pro kulaklıklar, özellikle açık olanları diyorum, insanı gün içinde defalarca orgazma sürükler acayip bişey onlar kulaklığı taktığın anda sol ayak titremeye başlıyor öyle diyim. (Bende olsa günlerce kaptanın konularından çıkmazdım mesela :p ) 

bi de balta yapmaya değil kişisel fikirlerimi sunmaya geldim yannış olmasın. Ben patlıcan sevmem derim, sen s*ktir deli dersin o misal 

SweetyVolty tarafından 28/Eyl/20 13:46 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

marshall'larda, bana göre tabikisi de, mid yok abi. boğuk ne olduğu belli olmayan bir bass kulak cırmalayan bir tiz var. midleri unutmuşlardı denediğim modellerde hep. 

Bi de stüdyo monitor amaçlı kullanılacak bir kulaklıkta bluetooth olması, tekrar bana göre, çok aşırııııııı saçma değil mi ya? kıçının üstüne oturup dinliyon zaten her şey elinin altında? 

Gaming kulaklıklar profesyönel kulaklıklara göre tabiki de çok daha ucuz abi çıldırmayın, marka/popülerlik/reklam falan haricinde kalite olarak baya bi tık altında profesyönel kulaklıkların.

Bazen, bazı müzikleri dinlerken tüyleri ürperebilenler çok iyi bilirler o hissi; gerçek pro kulaklıklar, özellikle açık olanları diyorum, insanı gün içinde defalarca orgazma sürükler acayip bişey onlar kulaklığı taktığın anda sol ayak titremeye başlıyor öyle diyim. (Bende olsa günlerce kaptanın konularından çıkmazdım mesela :p ) 

bi de balta yapmaya değil kişisel fikirlerimi sunmaya geldim yannış olmasın. Ben patlıcan sevmem derim, sen s*ktir deli dersin o misal 

Selam deli :))

Öncelikle sadece kablosuz değil bi fotolara baksaydın hem kablolu - jack lı hemde kablosuz :)

İkincisi bass gibi işlenmiş sesleri vermek için değil direk sesi olduğu gibi vermek için tasarlanmış bir şey zaten. Ki şöyle diyebilirim 2 tane JBL kulaklıkla dinledikten sonra bunu takınca resmen ben müzik dinlememişim şimdiye kadar dedim özellikle sıkıştırılmamış formatta müzikleri dinlerken.

Plaktan çalar gibi her sesi her tınıyı resmen dinliyor/hissediyorsun o temizlikte bir ses. Mid ve tizlerde efsaneler yaratan bir alet

iLLuMiNaTi tarafından 28/Eyl/20 13:58 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    iLLuMiNaTi bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Öncelikle sadece kablosuz değil bi fotolara baksaydın hem kablolu - jack lı hemde kablosuz :)

İkincisi bass gibi işlenmiş sesleri vermek için değil direk sesi olduğu gibi vermek için tasarlanmış bir şey zaten. Ki şöyle diyebilirim 2 tane JBL kulaklıkla dinledikten sonra bunu takınca resmen ben müzik dinlememişim şimdiye kadar dedim özellikle sıkıştırılmamış formatta müzikleri dinlerken.

Plaktan çalar gibi her sesi her tınıyı resmen dinliyor/hissediyorsun o temizlikte bir ses. Mid ve tizlerde efsaneler yaratan bir alet

ya orası ayrı, şimdi kaliteli olanları da var bişey diyemiyeceğim çok ama JBL laptop höparlörlerinin küçültülmüş hali yani normal o hocam. 

Benim denediğim tüm modellerinde ki saatlerce dinlemeyi kapsıyor tabikisi de hani inceleme videosu falan gibi değil, her biri için ses çoğunlukla donuk ve sönük kalıyordu, hani şu orkestral genişlik diye tabir edilen bi olgu var ya o işte. O zamanlar ana kulaklığım Sennheiser IE-8'di ki kulak içi olmasına rağmen ımyeh ımyeh dudak ısırttıran bi performansı vardı. 

Yalan yok, bass seven bi insanım o yüzden eksikliği ekstra garip geliyor. 

Çok sıkılıyom
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

sırf meraktan soruyorum. inanılmaz iyi bir kayıt kulaklığını oyunlarda kullanmak inanılmaz bi performans sağlar mı? değişen nedir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

sırf meraktan soruyorum. inanılmaz iyi bir kayıt kulaklığını oyunlarda kullanmak inanılmaz bi performans sağlar mı? değişen nedir

full time geymır olarak cevaplıyım. Bileceğin üzere değişik türlerde oyun var.

Windows XP'deki mayın tarlası ile gta vice city aynı değil.

Diablo III'te değil kulağına her yerine kulaklık taksan bir şey değişmez. O skilleri düzgün basamıyorsan bi cacık olmaz. yani kulaklık sana birşey katmaz.

Ancak CS:GO, Rainobw6Siege gibi FPS ve düşmanının konumunu bulmada sesin önemli olduğu anlarda kulaklık senin yedek silahın.

oyunda bir odaya girdin düşmanın saklanacağı 7 tane yer var. Senin tek tek 7 farklı yere bakman gerekir eğer kulaklığın leş gibi olursa (stereo'dan bahsediyorum)

Aynı odaya 7.1 surround ses sistemine sahip kulaklıkla girdiğin zaman bu alet senin kulağına sesin geldiği yönden ses vererek gerçek hayattaki gibi oraya yönelmene destek oluyor. Kalan 6 yere bakmayıp düşmanını vuruyorsun.

GTA V'te stereo yeterli. Oyun zaten sese dayalı bir oyun değil, dolaş patlat gümlet vs vs

Minecraft gibi oyunlarda da stereo kulaklık yeterli olur. Sesi duysan yeter.

Eura Truck Simulator tarzı simülasyon oyunlarda da yine sümilasyona bağlı olarak farklı türlerde kulaklıklar gerekebilir ancak ETS2 için konuşmak gerekirse stereo yeterlidir.

yani kısaca tamamen oyuna bağlı birşey. Karanlık bir odada önünü görmek için kulaklık ne kadar gerekliyse bazı oyunlarda o kadar gerekli :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    iLLuMiNaTi bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

ya orası ayrı, şimdi kaliteli olanları da var bişey diyemiyeceğim çok ama JBL laptop höparlörlerinin küçültülmüş hali yani normal o hocam. 

Benim denediğim tüm modellerinde ki saatlerce dinlemeyi kapsıyor tabikisi de hani inceleme videosu falan gibi değil, her biri için ses çoğunlukla donuk ve sönük kalıyordu, hani şu orkestral genişlik diye tabir edilen bi olgu var ya o işte. O zamanlar ana kulaklığım Sennheiser IE-8'di ki kulak içi olmasına rağmen ımyeh ımyeh dudak ısırttıran bi performansı vardı. 

Yalan yok, bass seven bi insanım o yüzden eksikliği ekstra garip geliyor. 

Bende bass seven bir insanım o kısım çok ayrı bir mesele.

Ama dinlediğin müzik türlerinde bass dışına çıktığında dediğim gibi sesi boğmayan tek tek hepsini kulağına getiren bir sisten.

O yüzden bir önce ki mesajımda söylemiştim JBL (450BT-500BT modelleri) lerden sonra bunu takınca daha önce müzik dinlemediğimi fark ettim diye :)

iLLuMiNaTi tarafından 28/Eyl/20 16:19 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Satılmıştır.

Toplam Hit: 825 Toplam Mesaj: 10
kulaklık