folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder *SATILDI*Sıfır Kutusunda 240 GB Sandisk SSD Plus (Netteki En Ucuz Fiyatın Altında Fiyat)

*SATILDI*Sıfır Kutusunda 240 GB Sandisk SSD Plus (Netteki En Ucuz Fiyatın Altında Fiyat)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    GUS bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    GUS bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    GUS bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Bekliyormuşsun daha çok beklersin hocam. Adamın cümle günahlarını üzerime mi aldım dedim. Bırak bu kurnazlığı.

Konuyu okumadım ama bir açık artırma varsa belli bir alt limitin altına satmamak lazım zaten. Eğer bunu belirtmediyde konu sahibi zaten haksız. Sen şimdi konuya kimse yazmadıysa ucuz teklif verip bulduk bi keriz kaptık ürünleri diyorsan da daha çok beklersin bu ahlaklı bir davranış olmaz.

Konu sabihi hocam sen de cevap verir misin? Konudan benim haberim yok. 

Not: Ben Arkadaşın evine misafir oldum. Bir kaç sıkıntısı vardı çözüldü ondan dolayı gayriihtiyari iyi niyetimle kefil olurum dedim ama kefilim diye atlamamak gerekirmiş geri alıyorum sözümü. Kusura bakmayın.

Not2: Bi kere kefilim dediğim için bu konuya olduğu gibi kefilim ok. Ama geçmiş şeyleri öne sürerek kendinize güldürmeyin.

@zeybekustasi Konuda herhangi bir alt limit yoktu. Madem lafının arkasında durmicaksın boş boş kefilim diye yazmicaksın böyle lafını yutmak zorunda kalırsın.

@KotomineKirei hayır son teklifim halen 3. sayfada duruyor açık arttırma benim teklif verdiğim sürede bitiyordu. Sonraki sayfada yazdığım teklif değil açık arttırmanın kuralını kendi kafana göre değiştirebiliyomusun du onu editledim.

@muaythaist kendi yaptığın hatadan dolayı orda düşük teklif veren müridlere ölücü/çakal demen ne kadar doğru ? Açık arttırmayı ne sanıyodun? kendini savunmak için daha önce yaptığın iyiliği konuda paylaşmanda çok yanlış bi davranış 

...boş boş kefilim diye yazmicaksın böyle lafını yutmak zorunda kalırsın.

:) susam.

Peygamber sabrı nedir? Ne işe yarar?

İpimle kuşağım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

muaythaist’e ben de kefilim . Defalarca alışverişim oldu. Hiçbir zaman mağduriyetim olmadı. Buraya gelip caz yapanlara aldırış etmeyin. 

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

satış aktif.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

kapıda ödeme yada get ile 200 çalışır 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
Toplam Hit: 3422 Toplam Mesaj: 25
ssd sandisk satılık ssd 240gb