folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık - İstanbul İçi Baza Ve Gardırop

Satılık - İstanbul İçi Baza Ve Gardırop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Merhaba müritler ev arkadaşım evde çıktı bende çıkıyorum bu yüzden aldığım gardırop ve bazayı satıyorum- Ev ortabayır/kağıthanede

Sadece 28-29 mayısta alabilirsiniz 72 saat iznimiz var sadece 

1-Çift kişilik Baza

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-dekorasyon-mobilya-cift-kisilik-yatak-baza-plusbaslik-ucretsiz-teslimat-sezona-ozel-822653917/detay

ürün bu beyaz baslık var Sadece ürün baza demirleri eğri aldığımdan böyle idi gelince fark ettim. Yatakta iyi sayırmaz. Eğriliğini dert etmezseniz sorun yok

300TL

2-Gardırop

https://urun.n11.com/kapakli-gardirop/2-kapili-dolap-gardrop-P353483625

https://www.koctas.com.tr/tek-kapili-gardirop-2018/p/1000237039

bunlar ikinci el ürünler koçtaş linkideki ürün kahverengi renkte. Sunta olduklarında altları gidip çift kapılı allaha emanet ama tek kapılı olanın sorunu yok. yanlarına depremden dolayı duvara sabitlediğimde vida izin var 

100TL

Ürünlerin fotografı yok çünkü istanbulda değilim.  Fiyatları baya uygun tuttum spotçu alacağına burdan biri alsın. Ev 2.katta yeni bina asansör yok ama sorunsuz taşırsınız. Taşımaya yardım edemem sorumluluğumda değil.

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Up olsun

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Kamyonu felan olan gelsin alsın dayı 300 verecem hepsini 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Ev sahibine kalacağına 275TL

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Spotçuya ver gitsin 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Spotçuya ver gitsin 

Öyle yapacam en son da belki müritlere yarar diye açtım konu, Kısmet 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

bu spot'çulukta da hep suriyeliler var. spot kelimesi de nereden geliyorsa, yada ne alâka'yla  bu anlamda kullanılmaya başlamışsa, ilginç. 

Up'pala.

RitmFarbRacourci tarafından 23/May/20 14:08 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1068 Toplam Mesaj: 7
ev