folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık > Nokia E63 | Temiz - Çiziksiz | 19 Ay Garantili

Satılık > Nokia E63 | Temiz - Çiziksiz | 19 Ay Garantili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

KONUYU 1 AY ÖNCE AÇMIŞIM.

Aslında şuan ihtiyaç durumu yok ama varsa 370 TL veren ( fiyat 370 oldu çünkü bakıyorum da bu telefondan daha kötü kullanılmış e63 ler daha pahalıya gidiyo - 400TL falan )                  ciddi alıcılar görüşelim. Diğer gelecek olan hiç bir teklif kabul değildir. O yüzden yok , şunu vereyim üstüne şu kadar vereyim , yok iphone 3gs vereyim , yok 5 tane palm pda vereyim hiç bir teklif kabul edilmeyecektir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:
    -----------------------------

Aslında şuan ihtiyaç durumu yok ama varsa 370 TL veren ( fiyat 370 oldu çünkü bakıyorum da bu telefondan daha kötü kullanılmış e63 ler daha pahalıya gidiyo - 400TL falan )                  ciddi alıcılar görüşelim. Diğer gelecek olan hiç bir teklif kabul değildir. O yüzden yok , şunu vereyim üstüne şu kadar vereyim , yok iphone 3gs vereyim , yok 5 tane palm pda vereyim hiç bir teklif kabul edilmeyecektir.

5 tane palm pda vereyim ? :D

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

anubisx bunu yazdı:

RootB bunu yazdı:

5 tane palm pda vereyim ? :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Anlamadımki ben iphone mi arıyorsunuz pod toucmu ?

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 2929 Toplam Mesaj: 25