folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık 2. El Mitsubishi Heavy İnd.- SRK35ZMP-S Klima

Satılık 2. El Mitsubishi Heavy İnd.- SRK35ZMP-S Klima

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar 4 ay önce aldığım klimamı yeni taşındığım evde ihtiyacım olmaması nedeni ile satmak istiyorum.Klima sadece kışın 2 ay süreyle kullanıldı ve şuan balkonumda boş boş bekliyor.Fiyat konusunda net bir rakam yok aklımda. ihtiyacı olan bir kişiye üzmeden ve üzülmeden satmak istiyorum.İstanbul leventte ikamet ediyorum.Klima linki http://www.iklimsa.com/Urunler/Detay/164/SRK35ZMP-S dir.Garanti ve faturası her şeyi mevcut zaten iklimsadan alınmış bir klimadır.

BİR MÜSLÜMANIN 3 KASE BALI VARSA 3 ÜNÜ YESİN BAĞIRSAĞINDA ÇIRÇIR OLSUN 1 DAMLA POK KALMASIN HEPSİNİ SIÇSIN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek

adminlerden ricam konu kapatılsın lütfen

BİR MÜSLÜMANIN 3 KASE BALI VARSA 3 ÜNÜ YESİN BAĞIRSAĞINDA ÇIRÇIR OLSUN 1 DAMLA POK KALMASIN HEPSİNİ SIÇSIN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

talibim diyecem buda mı satıldı az önce lumia ya talip oldum satılmış

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek

vazgeçtim diyebilirim ama almak istersen güzel bir klima 0'rına bakmak istersen

yasincelik1987 tarafından 04/May/15 23:54 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    yasincelik1987 bunu yazdı

Neden satmak istedin neden vazgectin

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mxmax
    Mxmax's avatar
    Erkek

Bunların asıl (kaliteli olan)  mitsubishi electrik mi yoksa mitsubishi heavy ind. mi ?

Mxmax tarafından 05/May/15 02:37 tarihinde düzenlenmiştir

trader
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    yasincelik1987 bunu yazdı

Neden satmak istedin neden vazgectin

maddi olarak ihtiyacım vardı hemde yeni evde gereksizdi o yüzden satmak istedim.Burdan önce başka bir sitede daha vardı ilanım,herkezi kendisi gibi sahtekar sanan bi insan evladı yok kliman arızalandıda satmak istiyosun yok dandik klima yok şöyle yok böyle uzatınca vazgeçtim diyebilirim ki garantili ürün yeni  ürün.Yok pişman mı oldun aldığına felan deyince birde bunlara alaycı bi üslüp ekleyip söyleyince bu duruma geldi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek
    Mxmax bunu yazdı

Bunların asıl (kaliteli olan)  mitsubishi electrik mi yoksa mitsubishi heavy ind. mi ?

Ben klima alırken bayağı bir araştırmıştım daikin ve mitsubishi electric en kaliteli  olanları.Tabi maddi olarak bayağı bir tuzlu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bana boyle bir sey lazim pm ne bakarmisin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    Mxmax bunu yazdı

kesinlikle electrik olanlar imkan varsa

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

En iyisi budur derdim klima alacak olana her zaman tavsiyemdir heavy industries.salonda 1991 modeli hala çalışır vaziyette yıllardır.aslında klima alacaklara bütün  japon klimalarını gözü kapalı öneririm.ama sadece japon klimalarını hepsi birbirinden sağlam hepsi evladiyelik ömürlük.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 1510 Toplam Mesaj: 11