Satılık 2000 Model VW Trendline

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

Arkadaşlar helal süt emmiş kızımızı elden çıkarıyoruz.Çiçek gibi bir araç.Lpg'si ruhsata işlenmiştir.Bütün periyodik bakımları ayrıca fren balata,debriyaj ve tüm kayışları 145.000de yenilenmiştir.Kesinlikle kazası belası yoktur.Sadece park halinde karşılaştığımız küçük ezikler lokal boyalarla giderilmiştir.Araç 2005 ve sonrası tüm Volkswagenleri cebinden çıkarmaktadır.Vize kasko ve trafik sigortaları tamdır.Ayrıntılar linktedir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2000-model-zavoli-lpg-li-kazasiz-tum-bakimlari-eksiksiz-yapilmis-66899361/detay

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam gerçekden araç çok çok temiz alana şimdiden hayırlı olsun bide Trendline'ın yanına Bora da yazarsan daha iyi olur diye düşünüyorum

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Kötü bir şey yoktur inşallah,neden satıyorsun bu temizlikteki bir aracı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

Araç babamın arkadaşlar,karavan yapmak üzere panelvan araç satın aldı.Benim aracım var zaten.O yüzden satıyoruz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Razorback bunu yazdı:
    -----------------------------

Araç babamın arkadaşlar,karavan yapmak üzere panelvan araç satın aldı.Benim aracım var zaten.O yüzden satıyoruz.

vergi durumundan haberi vardır umarım babanızın? Şahsen benim böyle bir aracım olsa karavan yerine kullanırdım borayı....

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

yaşına gorede km çok sayılmaz,

ben araç almayı düşünüyorum ama sıfır opel corsa düşünüyordum.onunda ön göğüs hoşuma gitmedi.birde kredi ile alacağım için toplamda epey bi rakam çıkıyor..

aracın özellikkleri seçili oldugu gibimi 

abs hava yastıkları otomatik camlar falan iyiymiş kardeş.takipteyim

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

SweetyVolty bunu yazdı:

Razorback bunu yazdı:

vergi durumundan haberi vardır umarım babanızın? Şahsen benim böyle bir aracım olsa karavan yerine kullanırdım borayı....

Araç mevcut yıldan 3 yıl yaşlı durumdaysa ki 2. el aldık aracı vergiden muafız.

@siyahbereli
    Aracı ciddi düşünüyorsanız görme deneme imkanınızda vardır.Ayrıca performans ,hareketli aksamlar ve kaporta testleri yapan yerler var gözü kapalı sokarım aracı.Düşünürseniz pmden ulaşın. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

up

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 1545 Toplam Mesaj: 9