folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Arkadaşlık Sitesi Scripti

Satılık Arkadaşlık Sitesi Scripti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Zamanında kendime özel olarak yazdirmiştim ilgilenemediğim için 5 kişiye satacağım.

tbt'ye ozel fiyat 200tl dir.

Satışa Domain dahil degil sadece script satılıyor.

domain : www.Mujk.net

demo : mail: q@q.com şifre : 123456

h2run tarafından 18/Tem/16 10:02 tarihinde düzenlenmiştir

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Up

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

200 tl  ye iyi yazdırmışsın hocam hayırlısı :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    koray bunu yazdı

200 tl  ye iyi yazdırmışsın hocam hayırlısı :)

Hocam ben 800-1000 tl arası para harcadım :) bu script i yazdirmak için :).

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

bot var mı ? Ödeme kabul yöntemleri neler v.b. bir çok soru sorulabilir admin paneli yetkiside verseydin keşke. Ayrıca bi ara bu script r10' da satılmıyor muydu ? Yanlış hatılıyor olabilirim...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

bot var mı ? Ödeme kabul yöntemleri neler v.b. bir çok soru sorulabilir admin paneli yetkiside verseydin keşke. Ayrıca bi ara bu script r10' da satılmıyor muydu ? Yanlış hatılıyor olabilirim...

Hocam admin panelini teamla gösterebilirim .

Sorularının hepsine açığım istedigini sorabilirsin .

Bot yok :) 

r10 a konu actım Orada scriptin Fiyati 300tl , tbt icin 200tl dir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

detaylı inceledim eksiği bence çok kurgu baştan sonra yanlış duruyor buna keza SEO için yapılan hiç bir optimizayson yok haliyle SEO içinde ayrıca onpage-backend uğraşılması gerek ve herşeyden önemlisi dediğim gibi kurgu olarak eksik çok fazla eksikler giderilse SEO Ready hale getirilir, minikte bir marketing bütçesi ile para içinden geçer bu işler ama oturup eksik gidermek falan uzun işler :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

detaylı inceledim eksiği bence çok kurgu baştan sonra yanlış duruyor buna keza SEO için yapılan hiç bir optimizayson yok haliyle SEO içinde ayrıca onpage-backend uğraşılması gerek ve herşeyden önemlisi dediğim gibi kurgu olarak eksik çok fazla eksikler giderilse SEO Ready hale getirilir, minikte bir marketing bütçesi ile para içinden geçer bu işler ama oturup eksik gidermek falan uzun işler :/

Kurgu tamamen eski yonja com a aittir hocam oranın bire bire aynısını gibidir.

Hocam yazdırmaya kalksan burdan bi arkadasa isteyeceklerı fiyat 1500 tl :) 

200 tl ye wp temanın alınmadı bi devirde o kadar olur eksigi diye dusunuyorum :)

Zaten ilan 2-3 gun duracak Satilmazsa ilanı kaldırıp kendim yatırım yapacagım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

200 tl ye wp temanın alınmadı bi devirde o kadar olur eksigi diye dusunuyorum :)

yonjanın birebir aynısı olmadığı konusunda seni temin ederim yonja' nın lite hali dersek daha mantıklı olacaktır. İlk iş tecrübemdir yonja.com bu arada =) Evet haklısın yeniden yazdırılmaya çalışılsa çok para harcanabilir ancak bundan gelir beklentisi var ise de bahsedilen geliştirmeler olmadan para kazanmak neredeyse çok zor 200 X 5 = 1000 TBT 300 X 5 = 1500 R10 yani 2500 TL para kazanmış olacaksın ki sen zaten 800 ile 1000 TL harcadığını söylüyorsun. Ayrıca aynı scripte sahip 10 tane arkadaşlık sitesi, kodlarda herhangi bir şifreleme ya da lisanslama olmaması da scriptin wareze düşme olasılığını fazlasıyla arttırıyor biri wareze yem olmasa diğerinin olmayacağının garantisi yok ki. Bu arada open source olarak dağıtılan bir çok dating scriptte mevcut hatta PH7 bu konuda en başarılılarından  da biri. Bence satıştan çekip kurgulamanın yeniden yapılarak eksiklerinin giderilmesi konusunda çalışırsan bu scriptten ekmek yeme olasılığın çok yüksek benzer bir dating projesini bende ara ara düşünüyorum ama bir türlü karar veremiyorum. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    h2run bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

yonjanın birebir aynısı olmadığı konusunda seni temin ederim yonja' nın lite hali dersek daha mantıklı olacaktır. İlk iş tecrübemdir yonja.com bu arada =) Evet haklısın yeniden yazdırılmaya çalışılsa çok para harcanabilir ancak bundan gelir beklentisi var ise de bahsedilen geliştirmeler olmadan para kazanmak neredeyse çok zor 200 X 5 = 1000 TBT 300 X 5 = 1500 R10 yani 2500 TL para kazanmış olacaksın ki sen zaten 800 ile 1000 TL harcadığını söylüyorsun. Ayrıca aynı scripte sahip 10 tane arkadaşlık sitesi, kodlarda herhangi bir şifreleme ya da lisanslama olmaması da scriptin wareze düşme olasılığını fazlasıyla arttırıyor biri wareze yem olmasa diğerinin olmayacağının garantisi yok ki. Bu arada open source olarak dağıtılan bir çok dating scriptte mevcut hatta PH7 bu konuda en başarılılarından  da biri. Bence satıştan çekip kurgulamanın yeniden yapılarak eksiklerinin giderilmesi konusunda çalışırsan bu scriptten ekmek yeme olasılığın çok yüksek benzer bir dating projesini bende ara ara düşünüyorum ama bir türlü karar veremiyorum. 

Suan hicbir sitede satmadim hocam :) yonjanin eski uyesiyim ordada nickim ayniydi ilk is deneyimin yonjadaysa beni nickden bilmen lazim adminleri bezdirmistik:))

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tbt dışında 1 kişiye satildi.

Toplam Hit: 2153 Toplam Mesaj: 11
satılık arkadaşlık scripti