SATILDI - Satılık Asus Laptop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Burda fikrimizi yazmıyacağızda nereye yazacağız.Fiyat çok fazla ve abartı.Şöyle söyliyim gt540 m i5 2. Nesil makinam var.Zamanında ucuza koymuşum buraya farkında değilim.Satayımda yenisini alırım diyordum.500 tl yazmıştım.Kaç kişi pm den o kdr ucuza satma kardeşim bunun fiyatı bu dedi.Satmadım sonra yeni bir makinada alamadım.Senin sattığın ürün gerçekten pahalı kardeş.İsteyen alır onu bilmem ama gerçekler bu.Öğretmen cimriliği heralde .d

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

piyasa ikinci eller.resmen karaborsa oldu bilgisayar alacaksaniz alin bida alamayiz fiyatlar ucacak

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

uzaktan eğitim ayağına fiyatlar artınca böyle kafalara gün doğdu 2 ay önce 8.700'e aldığım makina şu an 11.500 olmuş. Arkadaş 2012 makinasına 5200 yazmış Asus K555LN duruyor bende onu bu fiyatların üzerine mi satmalıyım? Valla içim rahat etmez. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

ülkedeki bir çok şey gibi 2. el eşya v.s piyasasınında anasının s. nin ufak bir örneginidir bu fiyat. Konuya gelecek olursak dostum, kimse almak için yazmıyor zaten konuya emin ol içinde az biraz vicdan olan insan birazda cihaz bilgisi var ise şayet sattığın ürüne biçtiğin fiyata yuh çekecektir emin ol.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Biri de Bilgisayar Sektörü, Yan Ürünleri, 2.el pazarındayım deyip, Bilirkişi'lik yapmamış (gerçi makina'yı görmeden olmaz ama..);

şunları yapan biri çıkar mi ki;

@LynxMaster'ın ilk mesajındaki özellikleri dikkate alarak dizüstü'nün 2.el Normal Fiyatı bu'dur,

2.el ürünlerdeki Tahribat İndirimi de,  şu kuraldan dolayı yüzde şu kadardır deyip, (bi referans) Fiyatı yazMamış. 

biri vardı ama üye adı, G harfiyle başlıyordu , @genki miydi , @gamus muydu, @jubal miydi neydi? 

ayrıca şu mesaj'a da 

DarkFall bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı

Tipik bir tbt satış konusu.

...

Hocam sen yanlış anladın beni, tbt deki satış konularının %90'ında düdükleme fiyatı vardır ,ondan bahsediyorum. Aç her konuyu oku, çoğunluk 0'ından pahalıya 5-10 yıllık ürünlerini satmaya çalışır.

Müridin müride ziki kalkmaz ama Tbt Fiyatı denilen olay biteli 10 yıl oluyor. Eskiden sahibinden fiyatı 3000TL ise, tbt fiyatı 2500TL olurdu, fiyatlar da makul koyulurdu,  alışveriş gerçekleşirdi.

Şuana kadar 1 tane konu hatırlıyorum, müridin biri logitech g502 sıfır mouse u çok uygun fiyata satmıştı.

katılıyorum.

RitmFarbRacourci tarafından 30/Eyl/20 18:48 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Şaka gibi Satış 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

fiyatı 1000 TL yazsaydım pahalı diyenlerden kaç tanesi, "fiyat çok ucuz, fiyatı biraz arttırmalısın" diyecekti merak ediyorum?

pahalı diyenler acaba ürünün ederi nedir, kendileri olsa bu ürünü kaç liraya satışa koyardı söyleyebilirler mi?

bu arada bence bu tür konular için TBT ürün fiyatı belirleme komisyonu kuralım, biri satış yapacağı zaman önce komisyondan onay alsın, oradan aldığı fiyata göre başlık açsın?

Fiyat neden ucuz bir arızası mı vardı denilirdi.

Daha önce defalarca buradan telefon aldım-sattım hiç birinde sorun yaşamadım. Yeri geldi ben müridin sözüne güvenip ürün gelmeden para yolladım, yeri geldi onlar bana yolladı.

Burada ki herkes teknolojik aletlerin anakartının üstündeki devre yollarını ezbere sayacak kadar teknolojiden anlıyor. Eğer bir ürünün gerçek ederi yazılırsa anında satılıyor. Tecrübeyle sabit.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Biri de Bilgisayar Sektörü, Yan Ürünleri, 2.el pazarındayım deyip, Bilirkişi'lik yapmamış (gerçi makina'yı görmeden olmaz ama..);

@LynxMaster'ın ilk mesajındaki özellikleri dikkate alarak dizüstü'nün 2.el Normal Fiyatı bu'dur,

2.el ürünlerdeki Tahribat İndirimi de,  şu kuraldan dolayı yüzde şu kadardır deyip, (bi referans) Fiyatı yazMamış. 

biri vardı ama üye adı, G harfiyle başlıyordu , @genki miydi , @gamus muydu, @jubal miydi neydi? 

ayrıca şu mesaj'a da 

DarkFall bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı

...

Hocam sen yanlış anladın beni, tbt deki satış konularının %90'ında düdükleme fiyatı vardır ,ondan bahsediyorum. Aç her konuyu oku, çoğunluk 0'ından pahalıya 5-10 yıllık ürünlerini satmaya çalışır.

Müridin müride ziki kalkmaz ama Tbt Fiyatı denilen olay biteli 10 yıl oluyor. Eskiden sahibinden fiyatı 3000TL ise, tbt fiyatı 2500TL olurdu, fiyatlar da makul koyulurdu,  alışveriş gerçekleşirdi.

Şuana kadar 1 tane konu hatırlıyorum, müridin biri logitech g502 sıfır mouse u çok uygun fiyata satmıştı.

katılıyorum.

kotominekirei idi heral geçen de ssd satıyordu uyguna gayet... Forumda satış konusu olup da helal olsun mk iyi fiyata veriyo dediğim konuları açıyor hep :D

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

ayrıca şu mesaj'a da 

DarkFall bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı

...

katılıyorum.

kotominekirei idi heral geçen de ssd satıyordu uyguna gayet... Forumda satış konusu olup da helal olsun mk iyi fiyata veriyo dediğim konuları açıyor hep :D

Bu konu örnek oluşturup değer bulmalı hoş ve şık bir iş güzeli hepimiz ayırd ediyoruz makul karşılayıp öyle davranıldığı için.

Windows pişmanlıktır 10 yıl kullanırım bu cihazı diyorsan mac book alacaksın arkana bakmayacaksın.zaman koşulları ülkemizi acayip gelişmelere sürüklüyor dur bakalım daha neler olacak.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı

teşekkürler, böyle hatırlanmak güzel :)

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 8019 Toplam Mesaj: 51
asus laptop dizüstü intel satılık geforce n56