folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Bilgisayar Hometech Alfa 130P

Satılık Bilgisayar Hometech Alfa 130P

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

6-7 aylık faturalı garantili az kullanılmış bilgisayar. Özellikleri ve alındığı fiyat için: https://www.vatanbilgisayar.com/hometech-alfa-130p-intel-pentium-n4200-1-1ghz-4gb-64gb-120gb-ssd-13-3-w10.html sadece kutusu yok onun için de laptop sırt çantası hediye. Fiyat:1500 yer:İstanbul almak isteyenlere fotoğraflarını atarım.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sıfırı zaten o fiyata. Kaldı ki üstündeki işlemci Atom işlemci gibi bir şey. Saç baş yoldurtur.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

abi 1.1ghz nedir ya 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Ruh sağlığına önem veren bu bilgisayarı almasın. Teknoloji perakende'de çalıştığım sırada, en çok müşteri hizmetlerinin kafasına fırlatılan marka model budur.

Onun dışında...

Bi tane arkadaşın, arkadaşının evine gittim bundan 2-3 sene önce. Aynı bu tip Hometech bir laptop masanın üzerinde.

Bi de program açık, işte kazandığınız para falan yazıyor. Bu ne lan kasa uygulaması mı dedim, yok abi dedi bu program açık kaldıkça bilgisayardan para kazanıyorum falan.

İsmi de Detay Maxinetmiş. Oğlum dedim öyle şey olmaz sizi kandırmışlar, bilgisayar açmakla para mı kazanılır vs vs derken baktım eleman saf anlamıyor, hayırlı işlerin olsun dedim. Sonra

patlamışlar zaten. Ne zaman bu hometech laptopları görsem o kamil geliyor aklıma. 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

yalnız hepimiz satışı baltaladık 

bunu niye aldın hocam sen :D 

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Evet özellik olarak çok iyi değil doğru :D

Ama 1080p, hafif olması, 120 gb ssd ve hem de 4 gb ram bulunması artı özellikleri. Eski hometech bilgisayardan diğer farkı işlemcisi celeron değil bir üst versiyon olan pentium.

Fiyat performans olarak iyi diyebilirim. Şu an 120 gb ssd olanları hiç bir yerde satılmıyor. ilk mesajımda verdiğim fiyata alındı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Hocam biraz baltalamak gibi olacak ama sen bunu letgodan satmaya çalış burada aklı başında kimse almaz bunu. Üzerine 1500 lira versen ben bunu bilgisayar diye kullanmam açık konuşayım.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Aslında fiyata göre kötü bir bilgisayar değil hometechin 2 GB ram ve celeron işlemcili bilgisayarlarının kötü geçmişi yüzünden burada tutulmadı ama tercih meselesidir ben letgodan satışa koyuyorum şimdi :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek
    turkz bunu yazdı

Aslında fiyata göre kötü bir bilgisayar değil hometechin 2 GB ram ve celeron işlemcili bilgisayarlarının kötü geçmişi yüzünden burada tutulmadı ama tercih meselesidir ben letgodan satışa koyuyorum şimdi :D

Aga bunlar o kadar tutmaz.

Ben 400c aldım 500 TL ye ikinci eli...

Bu bir de atom.islemci.

wordpress & sözlük
Toplam Hit: 987 Toplam Mesaj: 11
laptop bilgisayar satılık