folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder [Satılık] Counter Strike: Global Offensive

[Satılık] Counter Strike: Global Offensive

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Counter Strike serisinin son oyunu olan CS:GO oyununu satmaktayım. Hepsi tradable durumda olup (Rus key'i değil), herhangi bir dil sıkıntısı bulunmamakta olup elimde 24 adet bulunmaktadır. Oyunlar sadece steam üzerinden satılmakta olduğundan, mevcut bir steam hesabınızın bulunması gerekmektedir.

Oyun: Counter Strike: Global Offensive
    Steam Store Fiyatı: $14.99
    Benim Satış Fiyatlarım:
             - Havale ile > 19 TL
             - Paypal ile > 20 TL
             - Key ile > 5 adet

Ödeme Yolları Hakkında:
    - Paypal ile ödemek isterseniz friend/family seçeneğini seçip gift olarak göndermeniz gerekmektedir.
    - Havale/EFT seçeneğinde sadece iş bankası bulunmaktadır, online ödeme yapmak isterseniz sanırım sadece 1tl kesim yapmakta.
    - Key ile alım yapacaksanız Community Market'e girdikten sonra "Dota 2 - Treasure Key" (Güncel Fiyatı: $2.01) ya da "Team Fortress 2 - Mann Co. Supply Crate Key" (Güncel Fiyatı: $2.18) ürünlerinden birinden 5 tane almanız gerekmektedir. Bu seçeneği kullanan alıcılar keyleri verirken bende CS:GO vereceğim, yani alışverişi aynı anda tamamlayacağız.

Önemli Notlar:
    - Tharibat dışından alım yapmak isteyen kişiler için güvenlik sebebi ile sadece key ve havale takas seçeneği vardır, paypal seçeneğini müritler dışında kabul etmiyorum. Bu sebeple almak isteyen kişiler öncelikle özel mesaj atıp daha sonra steam'den eklerlerse işlem daha çabuk tamamlanabilir.

Steam Hesabım: http://steamcommunity.com/id/nigrasilva/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Steamden indirimden 6.99$ a almıştım. Almasaydım senden alırdım hocam hayırlı satışlar.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Steamden indirimden 6.99$ a almıştım. Almasaydım senden alırdım hocam hayırlı satışlar.

Teşekkürler hocam.

İlk mesajı düzenlemeye çalıştım da çok geç kalmışım izin vermedi, eklemeyi unutmuşum birden fazla alan olursa 17 TL'den vereceğim ilk aldığı oyun dahil. O sebeple almak isteyenler birleşip alırsa daha karlı olacaktır. :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

*Bump*

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Satıldı bitti, eklemeyiniz.