folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Cs Go Bayonet Ototronik Bıçak Skini

Satılık Cs Go Bayonet Ototronik Bıçak Skini

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Hesabında 150-200bin TL'lik envanteri olan yüzlerce csgo oyuncusu var. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Bende başta sizin gibi düşünüyordum yalnız oynadıkça o görüşünüz değişiyor. Bunu ancak item aldığı oyunu oynayanlar anlar. Ben ayrıca para vererek aldım kutudan çıkmadı pişman değilim bu skinlerle keyifle oynadım şimdi csyi bırakmaya karar verdim o yüzden elden çıkartacam. Bu durumun çocuklukla alakası yok. 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

bu cs go skin satış olayına ben de anlam veremiyorum. birisi açıklayabilir mi neden skin için o kadar para verilir?

Si vis pacem para bellum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

oyunda extra bir yetenek bi özellik vb.. sağlasa anlarımda   hiçbir işe yaramıyor sırf popülerlik için yapılmış bir işe yaramayan şey açıkçası alanların aklından zoru vardır , alanada saygı duyarım oda sakat olduğundan..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

oyunda extra bir yetenek bi özellik vb.. sağlasa anlarımda   hiçbir işe yaramıyor sırf popülerlik için yapılmış bir işe yaramayan şey açıkçası alanların aklından zoru vardır , alanada saygı duyarım oda sakat olduğundan..

Bitcoin gibi değerlendikçe değerleniyor hocam olay o bizim ekonomi çöktükçe o bıçaklar yükseliyor :)
    Öreğin zamanında 100 dolar olan bıçak 300 tl ederken şu anda 100 dolar olan bıçar 600 tl ediyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

neyin kafasi yasaniyor , yasatiliyor yine..

bu ne? .. buna kim niye o paralari versin? .. sen bunun o paralara alici bulacagi fikrine nasil vardin..

sanirsin av malzemesi satiyor, oyundaki bir alet hirdavat nihayetinde. mumkun olsa gotteki donu satacak kimisi ha insan bir dusunur da ben ne icin, ne kadar para istiyom.

Zamanında 220 liraya aldığım bıçağımı yaklaşık 3 ay kadar önce 1000liraya sattım. Sen aklını kullan o 220 lirayı sakla kenarda. Boşver seni aşıyor bu olaylar sanırım.

Yatırım basit olarak. Belli bir süre kullanıyorsun sonra aldığın fiyattan daha yüksek fiyata satıyorsun çünkü oyunun ekonomisi bu şekilde.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu bıcaklara bu paraları verenler enayidir. biz ko da +9 item alanları çok gördük güzelliğide vardı parlaması farklı oluyordu. 

ama bu bıcaklara o para verilmez artı oyunda cs :DDASDASDASd

Toplam Hit: 1817 Toplam Mesaj: 18
cs go