folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Dlna Cihazı. İphone Android Pc İçin

Satılık Dlna Cihazı. İphone Android Pc İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    longway
    longway's avatar
    Erkek

Telefonu sattım boşta duruyor birinin işine yarar.

75 tl  

Cihazı tv nin  hdml girişine takıyoruz..

Enerji Kablosunu bağlıyoruz.

Telefondan wifi yi açıp spush ln ağına bağlanıyoruz

şifre 12345678

Samsung: slink app yi açıp paylaşmak istediğimiz fotoğraf resim vs için sol üstteki simgeye tıklayarak paylaşmış oluyoruz

Iphone :  ios :  airplay fonksiyonu ile kullanıyoruz..

Note 2 cihazımla sorunsuz izliyorum..İnglizce kullanım Klavuzu mevcuttur. .Google play da kendi uygulaması da mevcuttur..Kablosuz Wi-Fi Ekran Alıcısı ile cihazınızı büyük ekran TV ile bağlantı sağlar. TV'nizin HDMI bağlantı noktasına doğrudan bağlanır ve bir düğmeye dokunarak sorunsuz bir sekilde senkronize olur. Bu cihaz ile HDMI TV'ye doğrudan favori resim, film ve müzik akışı sağlar... AllShare Cast yeni bir paylaşım işlevi sağlıyor. Bu teknoloji, cihazınızın ekranının, yakındaki bir TV veya projektör ile paylaşılmasına olanak sağlıyor. AllShare Cast Hub’ı, AllShare Cast üzerinden HDMI özellikli bir TV veya projektör ile birlikte çalışır

https://www.dropbox.com/s/6s313s1oonc7i26/20131221_180700.jpg

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacım peki hiç denedin mi 1080p bir filmde takılma yapıyor mu ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    longway
    longway's avatar
    Erkek

720p film izledim..

Note2 ile çektiğim video 1080 p ise sorun yok takılma olmadan izliyorum

YouTube den indirdiğim klipleri full hd 1080p izledim

Ara bellek olduğundan donma olmuyor.  5 sn falan

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Hocam bunun canon 5d foto makinesine olan versiyonuna ne deniyor. Var mi boyle birsey.. fotografcilar fotoyu cekip es zamanli olarak hafiza kartina erismesini sağlayan sey de yeterli bana. 

Bu arada ihtiyacim olsa bunu kacirmazdim ama odadaki tv yi en son ne zaman actigimi hatırlamıyorum bile :-)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abi sen bunu nerden aldın ya googlda böyle bir cihaz yok ya s-push diye arıyorum böyle bişey yok :D

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    longway
    longway's avatar
    Erkek

myblackworldweb bunu yazdı

Hocam bunun canon 5d foto makinesine olan versiyonuna ne deniyor. Var mi boyle birsey.. fotografcilar fotoyu cekip es zamanli olarak hafiza kartina erismesini sağlayan sey de yeterli bana. 

Bu arada ihtiyacim olsa bunu kacirmazdim ama odadaki tv yi en son ne zaman actigimi hatırlamıyorum bile :-)

Fotoğraf Makineleri için böyle bir cihaz duymadım ama  fotoğraf makinesinin vga çıkışına bağlanan kablosuz cihazlar var ama bunlar anlık görüntü gibi olduğu için seni mutlu etmez sanıyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    longway
    longway's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

abi sen bunu nerden aldın ya googlda böyle bir cihaz yok ya s-push diye arıyorum böyle bişey yok :D

http://dx.com/s/dlna  burdan bak abisi..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Windows üzerinden yada ipcameradaki görüntüyü yollayabilirmiyiz acaba.

Yanlış anladım sanırım görüntüyü anlık olarak aktarmıyor paylaşılan video resim vs oynatıyor.

real_agabey tarafından 22/Ara/13 13:31 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    longway
    longway's avatar
    Erkek

Windows üzerinden görüntü paylaşımı yaptığı yazıyor ama ben denemedim cep telefonunda problem yok

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek

Konuyu baltalamak gibi olmasın ama youtube dan izlediğim videolara göre anladığım kadarıyla telefona yüklediğin özel ipush yazılım ile telefondaki foto, video gibi şeyleri televizyondan izliyorsun. Ancak burada hoşuma gitmeyen şöyle bir durum var ki o da sadece video, fotoğraf, ve müzik paylaşması (yanlış anladıysam düzelt lütfen).

http://www.youtube.com/watch?v=R-hjBDxJoWY

Ben isterim ki telefonun görüntüsü tamamiyle tv veye projeksiyona aktarılsın. Telefonda ne açıyorsan tvde de o görünsün. Aynı zamanda ses ve görüntü de tv ye aktarılsın. Bu nu da Samsung All Share Cast yapıyor. Böylece telefondan oyun aç dev ekranda oyna (ps3 gibi) Hatta biraz daha ileri git telefona joistik bağla joistik ile oyna:)

Mesela telefonda web sayfası aç. Tv da dev ekran izle. Telefondan web sayfası açtığında eğer telefona da kablosuz klavye ve mouse takarsan televizyon oldu sana smart tv:)

Aynı zamanda web Ya da telefonda youtube gir. TV de izle. (ses ve görüntü aktarımı)

Telefondan word dosyalarını falan aç tv veya projeksiyonda sunu yap gibi şeyler işte :)

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-all-share-cast-kablosuz-hd-goruntu-aktarimi-galaxy-s3-i9300-note-101-note-2-galaxy-s4-i9500-ead-t10edegstd/productDetails.aspx?productId=telhdmit10edegstd&categoryId=29010123&SKU=TELHDMIT10EDEGSTD&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dtelhdmit10edegstd%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dall%255cu0020share%255cu0020cast%26fh_refview%3dsearch

İşte bu da videosu

http://www.youtube.com/watch?v=EqZHhBAd1j0

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    longway
    longway's avatar
    Erkek

Sorunun cevabı zaten yazıyor ya kardeşim. .  :)

Samsung: slink app yi açıp paylaşmak istediğimiz fotoğraf resim vs için sol üstteki simgeye tıklayarak paylaşmış oluyoruz

DEMİŞİM ZATEN..  

Toplam Hit: 1131 Toplam Mesaj: 11