folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık E-Sigara I-Stick Pico Melo 3 Mini

Satılık E-Sigara I-Stick Pico Melo 3 Mini

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

kusura bakmayın da şunu belirtmek istiyorum.

o paraya olmaz bu paraya olmaz yazmaktansa hiç yazmamak daha iyi olur bence.

zaten piyasayı biliyorsanız almazsınız, alacakların da kafasını karıştırmazsınız :)

bu arada bence eğer makine temizse, coil felan sağlamsa mod+atomizer+pil için 200 lira normal bi fiyat.

sadece piller 35-40 lira civarında.

Makine temiz hocam 10 gün falan oluyo aşağı yukarı coil de sağlam cok kullanmadım yarım şişe likit görüldüğü üzere kullanıldı başka da kullanım vs si yok nakit sıkıntım var ondan dolayı hocam

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı
    PsychoDawn bunu yazdı

fiyat ciddi pahalı. 3 arkadaşıma da pico aldım pil dahil 230TL sıfır jelatinli. o paraya ikinci el olmaz hoca 

Hocam ihtiyacımdan dolayı satıyorum mürid müridin kara gün dostudur diyerekten koydum. Yoksa zaten kullandığım şeyi koymam kaldı ki herseyiyle 200 lira dedim daha ne diyeyim

tamamdir arkadasim ben sana guveniyorum ve aliyorum cihazini. fiyatida sorun degil senin isin gorulsun.

ayrica konu hakkinda yardimci olan arkadaslarada tesekkur ederim.

cihazi alip kullanimini begenirsem likit alimini sizlerden gerceklestiririm.

bu arada bu aletin sarf malzeme olarak sadece likitmi gerekli? baska bir seyinin omru varmi?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    grpngy bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı
    PsychoDawn bunu yazdı

fiyat ciddi pahalı. 3 arkadaşıma da pico aldım pil dahil 230TL sıfır jelatinli. o paraya ikinci el olmaz hoca 

Hocam ihtiyacımdan dolayı satıyorum mürid müridin kara gün dostudur diyerekten koydum. Yoksa zaten kullandığım şeyi koymam kaldı ki herseyiyle 200 lira dedim daha ne diyeyim

tamamdir arkadasim ben sana guveniyorum ve aliyorum cihazini. fiyatida sorun degil senin isin gorulsun.

ayrica konu hakkinda yardimci olan arkadaslarada tesekkur ederim.

cihazi alip kullanimini begenirsem likit alimini sizlerden gerceklestiririm.

bu arada bu aletin sarf malzeme olarak sadece likitmi gerekli? baska bir seyinin omru varmi?

yanık tadı almaya basladiginizda coil i yabi likidi tutan pamuğu degistirmeniz lazım.

likit konusunda yardımcı olabilirim

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

2 gün önce aynı setin sıfırını 185 liraya aldım, fiyatı çok yazmışsın (hele 2. el cihaza) ama bu ilanı o zaman görsem 15 lira daha fazla verir senden alırdım hocam. Maksat dayanışma olsun.

Kargo karşı ödemeli değil senden olursa, herşey dahil 200 liraya satarsan hem senin için hem alıcı için iyi bir alışveriş olur. Şahsi görüşüm bu şekilde.

Almak isteyenler için ekleyeyim: cihaz gerçekten çok güzel. Piyasadaki cihazların genelinden daha ufak boyutlu ve 18650 pil haznesinin olması büyük avantaj. Ufak cihazların çoğunda daha küçük batarya yuvası var, onlarda maksimum 1300 mah batarya kullanabiliyorken eleaf pico'da piline göre 3000 mah kullanılabiliyor.

Bu cihazın yanına bir de "ECR RBA coil ünitesi" yapıştırın coile sürekli para vermeden kendi coilinizi sarıp için.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

2 gün önce aynı setin sıfırını 185 liraya aldım, fiyatı çok yazmışsın (hele 2. el cihaza) ama bu ilanı o zaman görsem 15 lira daha fazla verir senden alırdım hocam. Maksat dayanışma olsun.

Kargo karşı ödemeli değil senden olursa, herşey dahil 200 liraya satarsan hem senin için hem alıcı için iyi bir alışveriş olur. Şahsi görüşüm bu şekilde.

Almak isteyenler için ekleyeyim: cihaz gerçekten çok güzel. Piyasadaki cihazların genelinden daha ufak boyutlu ve 18650 pil haznesinin olması büyük avantaj. Ufak cihazların çoğunda daha küçük batarya yuvası var, onlarda maksimum 1300 mah batarya kullanabiliyorken eleaf pico'da piline göre 3000 mah kullanılabiliyor.

Bu cihazın yanına bir de "ECR RBA coil ünitesi" yapıştırın coile sürekli para vermeden kendi coilinizi sarıp için.

Haci nerenin olucususun sen? Adam yaninda pil arti likitle o paraya veriyor,yok bende ayni sekilde aldim diyorsan link paylasta butun tbt alsin. 

Adam ihtiyacim var diyor abartmayin,olmayan seyleride varmis gibi yazmayin.

_ICEMAN_
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    hallederi_55 bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Haci nerenin olucususun sen? Adam yaninda pil arti likitle o paraya veriyor,yok bende ayni sekilde aldim diyorsan link paylasta butun tbt alsin. 

doğru hocam. pico esf de 185 tl den satılıyor

düzenleme:

http://www.esigaram.us/resources/pico-melo-3-mini-sok-fiyat-185-tl-sony-vtc-5-pil-30-tl-patron-cildirdi.10208/

link burada.

normalde böyle paylaşımlar yapmam ama konu zaten pert olmuş. konu sahibinden özür dilerim.

murdery tarafından 14/Mar/17 18:45 tarihinde düzenlenmiştir

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı
    hallederi_55 bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

doğru hocam. pico esf de 185 tl den satılıyor

düzenleme:

link burada.

normalde böyle paylaşımlar yapmam ama konu zaten pert olmuş. konu sahibinden özür dilerim.

Linki kaldır bence ayıp arkadaşa ve koyu yazdığım yeri tekrar oku bende biliyorum esf'de kaç paraya satıldığını

_ICEMAN_
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

adamı sattığına satacağına pişman ettiniz.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    hallederi_55 bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Hocalar herkese iyi veya kötü niyetleri için çok teşekkür ediyorum. Öncelikle sunu söyleyeyim esf den 185 e alıcaksınız pil 35 40 lira onu da geçtim 30 ml tam ve bi yarım likitimi de yolladım.likit fiyatları malum. Her neyse;

Herşeyden önemlisi canı gönülden destek olan ve güvenen müridimiz grpngy ye teşekkürü borç bilirim zor bi zamandan geçiyorum. Hangimiz geçmedik ki ? Zor zamanda desteğini esirgemedi saolsun tbt önünde bende onun için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum. Kendisi ile görüştük alışverişimizi yaptık saolsun. Ürünü kendisine gönderdim. Çok iyi arkadas hatta dost olacagımıza eminimde. Mürid müridin kara gün dostudur her zaman dedim ve derim de tbt çok büyük ve güzel bir aile benim için.  Evimde kalan mürid ler de oldu dostluğum iyidir. Sadece kısa bi tökezleme dönemi benimkisi. Huzurunuzda tekrardan grpngy mahlaslı müridimiz (adı Koray  paylaşmama kızmaz umarım) sonsuz teşekkürü borç bilirim.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
Toplam Hit: 3545 Toplam Mesaj: 30
e-sigara istanbul sigara likit tahribat ailesi pico i-stick melo3