folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Gaming Laptop - Monster Tulpar V4.1 3GB - İ7.4720, GDDR5 Nvıdıa® GTX970M 192-Bit DX12

Satılık Gaming Laptop - Monster Tulpar V4.1 3GB - İ7.4720, GDDR5 Nvıdıa® GTX970M 192-Bit DX12

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Sıfır gibi. İş için aldım. render ve yüksek işlemci gereksinimlerimi karşılaması için kullanıcaktım. Gerek kalmadığı için satıyorum.

Macbook ile takas yapabilirim. Şubat 25 ine kadar İstanbul'da elden teslim edebilirim. Bu tarihten sonra haziranın sonuna kadar Trabzonda okulda olacağım.

Tulpar V4.1 3GB i7 4720, GDDR5 nVIDIA® GTX970M 192-Bit DX12

Platform: GAMING
    Notebook Serisi: TULPAR T5
    İşlemci Mimarisi: 4.Nesil Haswell
    Chipset: Intel® HM87 Express Chipset
    VGA Belleği: 3GB
    VGA Bellek Veri Yolu: 192-Bit
    VGA: 3GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX970M 192-Bit DX12
    Ekran: 15.6" Full HD 1920x1080 IPS Mat LED 
    RAM: 8GB

İndirim yoktur. Faturası vs. herşeyi var. Garantisi bu yazın sonuna kadar devam ediyor. 

Kullanım ve kozmetik açısından merakınızı gidermek adına diyebileceğim tek şey. yalnızca GTA 5 bitirdim. Başka oyun oynamaya vaktim olmadı. Bunun dışında çalışma odamdan dışarıya adımını atmadı. Bakımları istanbula geldikçe monster teknik servisi tarafından yapıldı.

Tertemiz çiziksiz sorunsuz. Doların artmasıyla eşdeğer bilgisayarlar 6.000 tl civarında seyretmektedir. Kutusu vs herşeyiyle eksiksiz 3900 tl indirimsiz fiyatıdır.

Çantasını yanında ücretsiz veriyorum.

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

param yok fiyat iyiymiş artık i7 sağlam gamer makına isteyen için sifir cihazlar 6k 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

Macbook Air 13 ile takas düşünürsen PM ile ulaş Hocam. 

MacBook Air (13-inch, Early 2014)

1,4 GHz Intel Core i5

4 GB 1600 MHz DDR3

Intel HD Graphics 5000 1536 MB 

ben sadece ben
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Abi sadece meraktan soruyorum , epey zaman önce konuşmuştuk. Mimardin sanırım? Eğer o kisiysen pc ye hasta kalmistim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

hocam baltalamak gibi bir amacım yok sakın yanlış anlaşılmasın ama monster a girip ufak bir inceleme yaptığımızda 6500 civarlarında 1060 serisi ekran kartlı son nesil işlemcili makineler görünmekte. sizin işlemciniz 4. nesilden kalma. burda nesil farklarına değinme gereği duymuyorum ama bunun önemini bilmeyen adamın tbt de işi yoktur herhalde.

neyse konuyu dağıtmayalım. 3500 lira civarlarına monsterdan sıfır pc fiyatlarına bakarsak 17 inç ekranlı 6. nesil işlemcili aletler bulunabiliyor. evet 950m 960m var bu aletlerde ama mobil ekran kartlarının gücü zaten belli. kaldıki 6500 liraya aldığınız sıfır aletlerdeki kartlar mobilde değil. (gtx 1000 serisi)

başka bir konu depo alanı. bu alette nasıl ssd olmaz hocam. 3500 liraya sıfır aldığınız aletlerde bile ssdler mevcut.

garanti konusu varmış bide. yaza kadar bitiyorsa bence büyük sıkıntı. aynı fiyata adam zaten 2 yıl garantili alet alıyor.

bu aletin ederi asla 6000 civarlarında olamaz bana göre güncel kurla bile. sizin sattığınız fiyat (3900TL) fazlasıyla fahiş bana göre.

dediğim gibi baltalamak gibi bir amacım yok ama burası bir ticaret sitesi değil, aile ortamı. gözüme bu kadar çok şey takılmasaydı böyle bir yorum yapma gereği duymazdım ama o fiyata bu alet komik.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Lambo bunu yazdı

hocam baltalamak gibi bir amacım yok sakın yanlış anlaşılmasın ama monster a girip ufak bir inceleme yaptığımızda 6500 civarlarında 1060 serisi ekran kartlı son nesil işlemcili makineler görünmekte. sizin işlemciniz 4. nesilden kalma. burda nesil farklarına değinme gereği duymuyorum ama bunun önemini bilmeyen adamın tbt de işi yoktur herhalde.

neyse konuyu dağıtmayalım. 3500 lira civarlarına monsterdan sıfır pc fiyatlarına bakarsak 17 inç ekranlı 6. nesil işlemcili aletler bulunabiliyor. evet 950m 960m var bu aletlerde ama mobil ekran kartlarının gücü zaten belli. kaldıki 6500 liraya aldığınız sıfır aletlerdeki kartlar mobilde değil. (gtx 1000 serisi)

başka bir konu depo alanı. bu alette nasıl ssd olmaz hocam. 3500 liraya sıfır aldığınız aletlerde bile ssdler mevcut.

garanti konusu varmış bide. yaza kadar bitiyorsa bence büyük sıkıntı. aynı fiyata adam zaten 2 yıl garantili alet alıyor.

bu aletin ederi asla 6000 civarlarında olamaz bana göre güncel kurla bile. sizin sattığınız fiyat (3900TL) fazlasıyla fahiş bana göre.

dediğim gibi baltalamak gibi bir amacım yok ama burası bir ticaret sitesi değil, aile ortamı. gözüme bu kadar çok şey takılmasaydı böyle bir yorum yapma gereği duymazdım ama o fiyata bu alet komik.

Bende tesadüfen iş istasyonu bakarken geçen gün dediğin gibi monsterın sitesinden detayları incelediğim için konuyu ilk gördüğümde dikkat ettiğim işlemcinin kaçıncı nesil olduğuydu. Konuyu açan arkadaş bu eleştirileri yanlış anlamasın @Lambo nun da dediği gibi burası bir aile burda herşeyi konuşabilmeliyiz birbirimize karşı. 

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 1234 Toplam Mesaj: 7
satılık monster tulpar