Satılık HTC Desire 816G

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar, 

Telefonun ilk sahibiyim, 

Telefonu alalı daha 1 ay olmamıştır. Bu yüzden hala 23 ay garantisi duruyor. 

Telefonun kutusu, şarj aleti, kulaklığı, garanti belgesi herşeyi tamdır.  Ufak bir çizik dahi bulunmamaktadır.  

Telefon beyaz renk olup 8gb hafızası vardır. Arka kamerası 13 ön kamerası 5 mp dir. 

Konuyu telefondan açtığım için fotoğraf koyamıyorum. 

Telefonun şarjının uzun gittiğini rahatlıkla söyleyebilirim.  Performans açısından gayet başarılı bir telefon. 

Telefonu 940 liraya aldım, internette en düştüğü 700 lira ki benim sattığım ürün sıfır diyebiliriz, ben yine de TBT ye özel 650 ye bırakıyorum. 

100 liraya aldığım bir de 10 bin amperlik powerbank var, 2 girişli biri 1A diğeri ise 2A ayrıca dijital göstergelidir boyutu ise sigara kutusu kadar. Onu da 50 liraya bırakabilirim. 3 defa rahat şarj edebiliyor. 

Satışı öğlene kadar tutuyorum, acil nakite ihtiyacım var buradan alıcı çıkmazsa herhangi br telefoncuya götürücem. İstanbul bahçelievlerdeyim ortak buluşma noktası bulup telefonu elden satabilirim. Fiyatta herhangi bir indirim daha söz konusu edemem. 

Toplam Hit: 847 Toplam Mesaj: 1
htc