Satılık Huawei Watch 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek

Selamlar,

İlanda da göreceğiniz üzere saat P10 ile birlikte gelmiş olup sim desteği yoktur. Kutu sadece alıcı adayı tarafından açılıp sim desteği olmadığı için vazgeçmiştir. Sıfır desem yalan olmaz haliyle. Ürün amazon'dan alınsa 1100 liraya geliyor. Ben TBT'ye özel 1000 liraya bırakmayı düşünüyorum. 2 sene de garantisi var.

Edit.

Satılmıştır.

devil_bugatti tarafından 10/May/17 13:58 tarihinde düzenlenmiştir

Mesafe her zaman iyidir... Ne haddini aşan olur azizim, Ne de canını sıkan...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

p10 ların yanında ücretsiz verilmişti ön siparişte

nasıl p10dan memnunmusun hocam

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Fazlasıyla memnunum. Kamera performansı muhteşem. EMUI ile Android 7 gerçekten iyi iş çıkarmış yağ gibi akıyor. Ekran altına konumlandırılmış sanal tuşlar ekrandan çalıyordu dilerseniz onu home butonunun işlevselliğini arttırıp çok daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.  Parmak izi okuyucusu ise deyim yerindeyse parmağın dokunur dokunmaz açıyor. İphone 7 kullanan arkadaşlarım da kamera ve parmak okuyucu hızı noktasında takdir ettiler. 

Bir süreliğine Xperia XZ deneyimleme şansım olmuştu. Oradaki parmak hızı deneyimim açıkçası ilk deneyimim olmuştu ve hayal kırıklığına uğramıştım. Ancak bu tüm kırıklıkları topladı desem yeridir :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    devil_bugatti bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Fazlasıyla memnunum. Kamera performansı muhteşem. EMUI ile Android 7 gerçekten iyi iş çıkarmış yağ gibi akıyor. Ekran altına konumlandırılmış sanal tuşlar ekrandan çalıyordu dilerseniz onu home butonunun işlevselliğini arttırıp çok daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.  Parmak izi okuyucusu ise deyim yerindeyse parmağın dokunur dokunmaz açıyor. İphone 7 kullanan arkadaşlarım da kamera ve parmak okuyucu hızı noktasında takdir ettiler. 

Bir süreliğine Xperia XZ deneyimleme şansım olmuştu. Oradaki parmak hızı deneyimim açıkçası ilk deneyimim olmuştu ve hayal kırıklığına uğramıştım. Ancak bu tüm kırıklıkları topladı desem yeridir :)

seneye alırım artık p7 kasmaya başladı :) 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

P9'u pek beğenmemiştim ama P10 cidden güzel cihaz.

https://www.youtube.com/watch?v=7IP-sA8tPfI

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    devil_bugatti bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

seneye alırım artık p7 kasmaya başladı :) 

Seneye aldın mı P10 alma da :) En günceli neyse onu alcan ki bir işe yarasın arada aman aman fark yoktur o zaman tamam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

P9'u pek beğenmemiştim ama P10 cidden güzel cihaz.

https://www.youtube.com/watch?v=7IP-sA8tPfI

Bendeki plus modeli değil gerçi aradaki bana kalırsa tek fark diyaframdır. Bataryası daha fazla evet ama ekran çözünürlüğü 2K. Aynı gpu kullanılıyor P10 ile P10 plus'ta dolayısıyla da 1080p'deki gpu perfomansını tercih ettim ben de ne yalan söylim başta düşünmedim de değil plus modelini

Toplam Hit: 1123 Toplam Mesaj: 7
huawei smart watch