Asus X550JX NB Satisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Yaklaşık 3, 4 ay garantisi bulunmaktadır. (akşam faturaya bakınca editlerim)
    Hiçbir sıkıntısı ve arızası bulunmamaktadır. 
    Nakit satılıktır. 

7 4720 HQ 2.6 up 3.6 
    12 gb ram 1600mhz 
    GTX 950 4 GB Ekran kartı 
    HHD 1 TB 

FİYAT: 2300TL ---> 300 lira düştü fiyat 2000

ürün linki

Under notu : satis tamamlandiktan sonra satis konulari silinmemeli. Ilerde bir vukuat oldugu zaman linki bulmak cok uzun suruyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek

Alet güzel duruyor keşke para olsada ben alsam. up niyetine Hayırlı Satışlar

İmza mı? O da ne demek?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Senin fiyatın iyiymişte sitede ki fiyat çok kötü onun yerine bunu alırım :

http://m.n11.com/asus-x550vx-dm324d-i7-6700hq-24gb-1tb-4gb-gtx950m-156-fullhd-P144961190

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

hem up olsun hemde hacı pc yi ne için kullandın neler yaptın niye satıyorsun :D ? Yani pcde render benzeri işlemler yaptın mı kısacası makinanın anasını ağlattınmı  :D ? (Hiçbir sıkıntısı ve arızası bulunmamaktadır.) bunuda gördüm ama yinede sorasım geldi bi akrabam için alma ihtimalim var . Ürünün resmini de eklersen almak isteyenler için iyi olur. Hayırlı satışlar .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Hocam bilgisyardan filan hiç anlamam yorumlardan anladığım kadarı ile bilgisayar oldukça iyi. Oyun filan oynamam pek. Programlar takılmasın filmler tıkanmasın yeter.

1500tl limit ayırmıştım kendime.

Bu pc için 2000tl ayırabilirim. eğer okey dersen ben bi düşünüp dönerim sana.

özelden yazarsın hocam:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    xursi bunu yazdı

hem up olsun hemde hacı pc yi ne için kullandın neler yaptın niye satıyorsun :D ? Yani pcde render benzeri işlemler yaptın mı kısacası makinanın anasını ağlattınmı  :D ? (Hiçbir sıkıntısı ve arızası bulunmamaktadır.) bunuda gördüm ama yinede sorasım geldi bi akrabam için alma ihtimalim var . Ürünün resmini de eklersen almak isteyenler için iyi olur. Hayırlı satışlar .

Yok hocam pc bebek gibi aşırı yüklenilmedi hiç. Satış sebebi biliyorsunuz klasik notebookler şarj aletleriyle yaklaşık 2.5 kg daha hafif pc almayı düşünüyor. Bu arada söylemiş olayım pc arkadaşın. Ama hep yanımda yani iş yerinde kullanıyor. Kullandığı programlar office falan. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

http://m.n11.com/asus-x550vx-dm324d-i7-6700hq-24gb-1tb-4gb-gtx950m-156-fullhd-P144961190

Git onu al o zaman kardeş. Attığın link 1100 lira pahalı. Sanki 100 lira fark varmış gibi konuşman komik. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Hocam bilgisyardan filan hiç anlamam yorumlardan anladığım kadarı ile bilgisayar oldukça iyi. Oyun filan oynamam pek. Programlar takılmasın filmler tıkanmasın yeter.

1500tl limit ayırmıştım kendime.

Bu pc için 2000tl ayırabilirim. eğer okey dersen ben bi düşünüp dönerim sana.

özelden yazarsın hocam:)

Yok hocam zaten 2500 den düştü 2300 e 2000 ye düşmüyor arkadaş( pc arkadaşın)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Git onu al o zaman kardeş. Attığın link 1100 lira pahalı. Sanki 100 lira fark varmış gibi konuşman komik. 

Hocam arkadaş sana yazmamış bence celallenme hemen :) Sitedeki senin modelin fiyatını eleştirmiş. Aynı fiyata bu var bunu alırım demiş. Kıyası senin bilgisayarla yapmamış kaldıki senin fiyatın iyi diye yazmış zaten

Titanyumun gücü adına!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    Macidor bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Hocam arkadaş sana yazmamış bence celallenme hemen :) Sitedeki senin modelin fiyatını eleştirmiş. Aynı fiyata bu var bunu alırım demiş. Kıyası senin bilgisayarla yapmamış kaldıki senin fiyatın iyi diye yazmış zaten

Haydaaa. İşten çıktım kafa gidik doğru diyosun şimdi fark ettim. Hocam @0x656e yukarda sana da atarlandık kusura bakma.

Toplam Hit: 5208 Toplam Mesaj: 30
notebook asus satılık notebook ikinci el