Satılık İphone 3Gs 8Gb

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek
    JackDaniels bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

İyide hocam millet temizliğe bakmıyor ki fiyata bakıyor.Al bi tane arka kapak tak arkasına öbür satan arkadaşın telefonuda sıfır gibi olur.Zaten kaç senelik telefon kimsenin dert edeceğini sanmıyorum.

nasil temizligine bakmiyor ya sen kendin cizik cihazi alirmisin ? 4 senelik cihaz tornavida deymedi. O dedigin olay oyle olmuyor iste . Mali pic etmeyin cihaz temiz e dogal olarak fiyatta bu 300 e kutusuz heryeri cizik cihazlar satiliyor onu alabilirsin ozaman.

sen nereden heryeri çizik diyorsun gördün mü telefon temiz bilmeden çamur atma

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    juniourfalcon bunu yazdı
    JackDaniels bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

İyide hocam millet temizliğe bakmıyor ki fiyata bakıyor.Al bi tane arka kapak tak arkasına öbür satan arkadaşın telefonuda sıfır gibi olur.Zaten kaç senelik telefon kimsenin dert edeceğini sanmıyorum.

nasil temizligine bakmiyor ya sen kendin cizik cihazi alirmisin ? 4 senelik cihaz tornavida deymedi. O dedigin olay oyle olmuyor iste . Mali pic etmeyin cihaz temiz e dogal olarak fiyatta bu 300 e kutusuz heryeri cizik cihazlar satiliyor onu alabilirsin ozaman.

senin telin üst tuşu bozuk. ekran bariz şekilde yıpranmış belli oluyor.

adamın cihaz sıfır ayarında niye sindiremiyorsun onu anlamadım. senin cihaz 300 ederse bu cihazda 400 eder. (madem 2 cihazı karşılaştırıyorsun)

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    juniourfalcon bunu yazdı
    JackDaniels bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

senin telin üst tuşu bozuk. ekran bariz şekilde yıpranmış belli oluyor.

adamın cihaz sıfır ayarında niye sindiremiyorsun onu anlamadım. senin cihaz 300 ederse bu cihazda 400 eder. (madem 2 cihazı karşılaştırıyorsun)

Eywallah kardeşim benimde demek istedigim buydu . Neymiş temizligine bakmıyolarmış fiyata bakıyolarmış :)

Toplam Hit: 2768 Toplam Mesaj: 14