Satılık İphone 6S 64Gb

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Müridler Mi 9 SE almayı düşünüyorum bu yüzden telefonumu satışa çıkardım.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-6s-64gb-sikintisiz-717529871/detay

Telefonun özellikleri ilanda yazıyor detaylı fotoğraflarını da ekledim. Yabancıya gitmesin sizden birine gitsin. Tahribata özel pazarlık payı vardır.

edit: ekstra bir adet orjinal şarj aleti ve 1m orjinal kablosunu da verebilirim fakat İzmir’de kalmış onu daha sonra gönderebilirim.

CaniSokucu tarafından 02/Ağu/19 16:10 tarihinde düzenlenmiştir

Şafak 1152!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Müridler Mi 9 SE almayı düşünüyorum bu yüzden telefonumu satışa çıkardım.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-6s-64gb-sikintisiz-717529871/detay

Telefonun özellikleri ilanda yazıyor detaylı fotoğraflarını da ekledim. Yabancıya gitmesin sizden birine gitsin. Tahribata özel pazarlık payı vardır.

edit: ekstra bir adet orjinal şarj aleti ve 1m orjinal kablosunu da verebilirim fakat İzmir’de kalmış onu daha sonra gönderebilirim.

hocam rakamını yazarmısın bana son rakamın tbt özel rakamın olsun düşünelim :) alalım

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

geçen arkadaşa sıfırın aldık 3.300 tl ye 32gb

gitmediğimiz market vs kalmadı şuan neredeyse hiç bir yerde iPhone kalmamış ürünler gümrükte kalmış.

iyi satışlar bence dönemin amiral gemisinden yine üst model bir cihaza geç derim 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

gitmediğimiz market vs kalmadı şuan neredeyse hiç bir yerde iPhone kalmamış ürünler gümrükte kalmış.

iyi satışlar bence dönemin amiral gemisinden yine üst model bir cihaza geç derim 

Sağlam kazık yemiş. Geçen ay 7'yi 3.100'e satıyorlardı. Artık sıfır iPhone alınmaz zira fiyatları anormal arttı. iPhone alacaksan son çıkanı alacaksın 5 sene rahat kafan rahat olur. 6S'in seneye desteği kesiliyor. Apple'ın son sene verdiği güncelleme zaten cihazın bilerek ağzına sıçıyor. O yüzden çöp.

mkyb tarafından 03/Ağu/19 00:17 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Doğru söylüyorsun aslında üst modele geçmek gerek fakat bu telefonlar oldu sana 5k :) Zengin olsam direkt iPhone xs alırdım zaten, artık zengin olmayan ve iPhone alan insanlara şaşırıyorum. Küçücük alete 10k veriyosun, parçalanacak mı, bozulacak mı, kaybolacak mı belli değil, oturur ağlarım o para çöp olsa.

Şafak 1152!
Toplam Hit: 885 Toplam Mesaj: 5
i̇kinci el