Satılık İphone 8 64Gb

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Selamlar müritler,

Yeni telefon aldım onun borcunu kapatmak için mevcut iphone 8 64gb uzay grisi cihazımı satıyorum. Teknik hiçbir problemi yok. Kozmetik kusurları sağ arka komple cam malum, camın sağ üst tarafında 1,5 cmlik bir çatlak var. Bir soruna sebebiyet vermiyor. Değiştirmeye gerek duymadım. Yanlarındaki alimünyum kısımlarda hafif çizikler var, 2-3 tanesi derin. Ön yüzde hiç sorun yok.  Şarjı epey gidiyor batarya sağlık durumu yüzde 78de. Garantisi, kutusu, kulaklığı yok. Yanında kullandığım örgü şarj kablosu ve aparatını da yollarım. 

Şu an elimde fotoğraf çekebileceğim bir şey yok. Çarşamba yeni telefon gelir muhtemelen, isteyene o zaman paylaşırım. Ama yazdıklarım zaten birebir betimliyor ekstra bir durum yok.

Sahibindeni inceledim 2700den başlayıp gidiyor. 2700e de teknik olarak kusuru bulunan cihazları koymuşlar.

TBT den direkt alan olursa 2700e sarar yollarım. Konumum ankara isteyen adresimden de gelip alabilir. Kargolayadabilirim. Fakat kargo eve 2-3 günde bir geliyor biraz gecikir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

keşke fotoğrafları olsaydı, direk atlardım muhtemelen.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Resimleri bi at bakalım şuna 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Garantisi bitmiş olsa bile fatura çok önemli, alan kişi yanlışlıkla icloud kilidi koyup unutsa çöp olur telefon. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

resimleri diğer tel gelince çeker eklerim. faturası yok. zamanında bana da hediye etti kuzenim iphone 7 cihazım bozulunca

icloud şifreni de unutmazsın @PanxeR :d

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    securespy
    securespy's avatar
    Erkek

Sizin için demiyorum ama bilgilendirmek için yazıyorum. İkinci el telefonda garanti süresi sona erse bile fatura, sahiplik belgesi yerine geçiyor. Olası IMEI klonlama olayında cihazınızı eşleştirilebilecek bir numara ile kullanmak için fatura şart. İşlemler ithalatçı firma tarafından yürütülüyor. Başıma geldi, ordan biliyorum. Bilginize..

Yoruldum..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

telefon hala satılmadı. letgoya koydum. Ayrıca samsung tabletimi de satıyorum. İkisini birden alırım diyen olursa 3500e sarar yollarım :) Ayrı ayrı satış fiyatları TBT için iphone 8 2600, tablet 1100 tl düşünüyorum. 

IPhone 8 64gb
    https://letgo.onelink.me/O2PG/40d9b1a5

Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 Siyah SM-T510
    https://letgo.onelink.me/O2PG/92447828

Toplam Hit: 1670 Toplam Mesaj: 8
iphone 8