folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık İşlemci, Anakart, Ram Ve Costum Sıvı Soğutma Parçaları

Satılık İşlemci, Anakart, Ram Ve Costum Sıvı Soğutma Parçaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Ryzen serisine geçeceğim için elimdeki ürünler satılıktır. Herhangi bir problemleri bulunmamaktadır.

Anakart: Asus Crosshair V Formula-Z :                                                                  600 TL
    İşlemci: AMD FX 9370 :                                                                                         500 TL
    Rem: GSkill DDR3 1866 mhz 2*8 GB:                                                                    600 TL

Custom Sıvı Soğutma Parçaları:
    CPU Bloğu: Koolance 380A:                                                                                                     250 TL                 
    Radyatör : Alphacool Nexxoss MONSTA 480 mm. Full bakır :                                            500 TL
    Pompa : Innovatek HPPS Plus:                                                                                                200 TL
    Rezervuar : Darkstone 27 cm :                                                                                                100 TL
    Rekor : Koolance 10-13 mm rekor 8 Adet                                                                              60 TL

Stifler tarafından 16/Eyl/18 17:54 tarihinde düzenlenmiştir

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Satış günceldir. Tüm ürünlerde pazarlık payı bulunmaktadır.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Satış günceldir.